'Beşiktaş birlik beraberlik demektir'

'Beşiktaş birlik beraberlik demektir'
'Beşiktaş birlik beraberlik demektir'
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, "Tüm toplumsal olaylarda olduğu gibi derneklerimizle ve taraftarlarımızla birlikte Soma'da kenetlendik" dedi.

MANİSA - Soma ziyareti kapsamında cuma namazının ardından dernek temsilcileri ve taraftarlarla bir araya gelen Fikret Orman, Beşiktaş 'ın bir aile olduğunu belirterek, şöyle konuştu:
"Beşiktaş camiası olarak buradayız. Bölgedeki derneklerimizin temsilcileri burada. Taraftarlarımız, Türkiye 'nin dört bir tarafından otobüsler tutup buraya gelmişler. Camiam adına buraya gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Beşiktaşlılık budur, Beşiktaşlılık acıları paylaşmaktır. Dernek başkanlarımız benimle birlikte buraya gelerek hassasiyet gösterdiler. Camiam adına teşekkür ediyorum. Beşiktaş camiası birlik beraberlik demektir. Tüm toplumsal olaylarda olduğu gibi derneklerimizle ve taraftarlarımızla burada kenetlendik. Hepsine tekrar teşekkür ediyorum. Yaşamını yitiren madencilerimize Allah'tan rahmet, acılı ailelerine başsağlığı ve sabır diliyorum."

Orman, Soma için yapılacak projeleri ilerleyen günlerde değerlendireceklerini belirterek, "Soma için neler yapabiliriz bunu değerlendirmek için bir araya geleceğiz. Allah geride kalanlara sabır versin. Burada bulunma amacımız, insanların acılarını paylaşmak, dua etmek, yaralarına birazcık da olsa merhem olmaktır. Beşiktaş, sadece bir spor kulübü değil aynı zamanda büyük bir sivil toplum örgütüdür. Bu tür konulara çok duyarlı bir camiamız var" diye konuştu. (AA)