Beşiktaş efsanesi alkol batağında!

Beşiktaş efsanesi alkol batağında!
Beşiktaş efsanesi alkol batağında!
Siyah-beyazlı takımın eski golcüsü Daniel Pancu, alkol problemleri nedeniyle şu an oynadığı Rapid Bükreş takımından uzaklaştırıldı. Rumen efsane, 2005 yılında Beşiktaş'ın deplasmanda 4-3 kazandığı Fenerbahçe maçında son 10 dakika kaleyi koruyarak, 'Kadıköy Panteri' olarak anılmaya başlamıştı.

Rapid Bükreş formasıyla futbol hayatına devam eden Daniel Pancu, alkol sorunlarıyla gündemde... Bükreş sağ beki Cristian Sapunaru'nun, Pancu'nun kadro dışı kalmasına ilişkin "Pancu, alkolden uzak kalmayı garanti edene kadar oynayamayacak. Pancu elbette içebilir ancak sahaya alkollü çıkmaması ve bize yardım etmesi gerekiyor" açıklaması şaşkınlık yarattı.   

"ALKOL SORULARINA CEVAP VERMEYECEĞİM"

Rumen golcü, bu sözler üzerine yaptığı açıklamada, "Onunla dün gece uzun uzun konuştum. Sapunaru gerçek bir dost, çok güçlü bir karakteri var. Beni sahalara döndürebilmek için gayret sarfediyor. Onunla konuşmamızda geçmişte neler olduğuna takılıp kalmadık. Herkesin hayatta hataları, dönüm noktaları olur. Ben, bu noktada futboldan konuşmayı tercih ederim. Alkol sorularına cevap vermeyeceğim" ifadelerini kullandı.   

" SABAH UYANINCA İÇMEYE BAŞLIYOR"

Rapid Bükreş'te futbol direktörlüğü görevi yapan eski milli futbolcu Ionel Gane, "Pancu, maçlara ayık bir şekilde çıkmıyordu. Biz de oyuncularımıza sorduk, sizce bu durum normal mi dedik. Takımdaki herkes biliyordu ki, Pancu sabah uyanınca içmeye başlıyor ve tekrar uyuyana kadar içmeye devam ediyordu" yorumunu yaptı.


  ETİKETLER:

  Futbol

  ,

  Sabah

  ,

  Gece

  ,

  Sözler

  ,

  Garanti

  ,

  Uzak