Beşiktaş - Fenerbahçe canlı anlatım

Beşiktaş - Fenerbahçe canlı anlatım
Beşiktaş - Fenerbahçe canlı anlatım
Beşiktaş ile Fenerbahçe Olimpiyat Stadyum'unda karşı karşıya geliyor. Lig TV'de yayınlanacak karşılaşma saat 19.00'da. İşte Beşiktaş - Fenerbahçe maçının canlı anlatımı...

MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYIN

Beşiktaş ile Fenerbahçe 337’nci kez karşı karşıya gelecek. Şimdiye kadar oynanan 336 maçta. Beşiktaş’ın galibiyet sayısı 122’de kalırken Fenerbahçe rakibin 126 kez yendi. 88 karşılama berabere sona erdi.

Fenerbahçe bu maçlarda toplam 461 gol atarken Beşiktaş 426 kez topu ağlara gönderdi.

İki takım Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nda karşı karşıya geliyor. Lig TV’de tarafından yayınlanan karşılaşma saat 19.00’da başlıyor.

LİGDEKİ KARŞILAŞMALARDA FENERBAHÇE ÖNDE 

1959’dan beri oynanan lig maçlarında Fenerbahçe ile Beşiktaş tam 116 kez karşılaştı. Lig maçlarında da Fenerbahçe’nin üstünlüğü sürüyor. Fenerbahçe 42, Beşiktaş 37 galibiyet elde etti. 37 karşılaşma ise berabere sona erdi.

Siyah-beyazlı takımın 128 golüne, sarı-lacivertli ekip 126 golle karşılık verdi.
Geçen sezon oynanan iki karşılaşma da beraberlikle sona erdi. Kadıköy’deki maç 3-3, Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki maç 1-1 bitti.

WEBO İSTANBUL ’A GELDİ 

Fenerbahçeli futbolcu Pierre Webo geçen hafta annesini kaybetmişti. Cenaze töreni için Kamerun’a giden Webo, derbi maçı öncesi İstanbul’a geldi. Saat 12.00’de İstanbul’a gelen Webo, hemen takımının kampına katıldı.