Beşiktaş forvete oyuncu arıyor

Beşiktaş'a, milli maçta sakatlanan İlhan Mansız'dan kötü haber geldi. Milli Takım'ın, Çek Cumhuriyeti ile yaptığı özel maçta dizinden sakatlanan İlhan'ın bu haftaki Altay maçında kesin olarak oynayamayacağı, gelecek haftaki Adanaspor maçında ise yer almasının şüpheli olduğu açıklandı.

İSTANBUL - Beşiktaş'a, milli maçta sakatlanan İlhan Mansız'dan kötü haber geldi. Milli Takım'ın, Çek Cumhuriyeti ile yaptığı özel maçta dizinden sakatlanan İlhan'ın bu haftaki Altay maçında kesin olarak oynayamayacağı, gelecek haftaki Adanaspor maçında ise yer almasının şüpheli olduğu açıklandı. Dün MR'ı çekilen oyuncunun, sol dizine aldığı darbeye bağlı olarak dizinin üstünde ve altındaki kasları örten kılıfta açılma bulunduğu belirlendi. Kulüp doktoru Ayhan Optur, İlhan'ın bu süre içinde uygulanacak tedaviye vereceği yanıta göre Adanaspor maçı öncesi durumunun netlik kazanacağını söyledi.
A2 Milli Takımı'nın, Almanya ile yaptığı maçta sakatlanarak, oyundan alınan Tümer'in Altay maçında oynayabileceği açıklandı. Sakatlığı nedeniyle Romanya Milli Takımı'nda forma giyemeyen Pancu'nun bu maçta oynamasının da zor olduğu belirtildi.
Üstüste gelen sakatlıklar ve Nouma'nın kulüple ilişkisinin kesilmesi, Beşiktaş'ı, Altay maçı öncesi forvet bakımından büyük sıkıntıya düşürdü. Sezon başında forvet mevkiinde oyuncu bolluğu nedeniyle alternatifi çok bir görüntü çizen siyahbeyazlılarda, Altay maçı öncesi sıkıntı yaşanıyor. Teknik direktör Lucescu'nun, forvette formsuz olmasına karşın Altay maçında da zorunlu olarak Ahmet Dursun'a görev vermesi, yanında da Sergen'i oynatması bekleniyor. (Spor Servisi)