Beşiktaş, Giunti'ye bugün kavuşacak

Beşiktaş'ın yeni transferi İtalyan oyuncu Federico Giunti, ülkesindeki özel işlerinin uzaması nedeniyle, İstanbul'a bugün gelecek. Beşiktaş Kulübü İletişim Komitesi Başkanı Mete Düren, İtalyan oyuncunun bugün İstanbul'da olacağını, daha sonra da sağlık kontrolünden geçeceğini söyledi.

İSTANBUL - Beşiktaş'ın yeni transferi İtalyan oyuncu Federico Giunti, ülkesindeki özel işlerinin uzaması nedeniyle, İstanbul'a bugün gelecek. Beşiktaş Kulübü İletişim Komitesi Başkanı Mete Düren, İtalyan oyuncunun bugün İstanbul'da olacağını, daha sonra da sağlık kontrolünden geçeceğini söyledi.
Öte yandan Fenerbahçe derbisinin düğümünü çözen adam olarak alkışlanan
İbrahim Üzülmez yoğun bakıma alındı. Dün MR'ı çekilen başarılı futbolcunun sağ diz iç kısmında kemik zarına kadar zedelenme ve sırtında da krampon izleri tespit edildi. İbrahim, üç gün boyunca tedavi görecek.
Beşiktaş'ın golcü oyuncusu İlhan Mansız, "fındık bana güç verir" derse 100 bin dolar alacak. Milli takımın dünya üçüncülüğünden sonra özellikle uzakdoğuda futbolseverlerin idolü haline gelen genç yıldız, Türk işadamlarının Çin'e yapacağı geziye katılıp bir reklam filminde "fındık bana güç verir" ifadelerini kullandığı takdirde, küçük bir servete sahip olacak.
Geçen yıl işadamlarının Japonya seyahati sırasında benzeri bir teklif için 200 bin doları geri çeviren İlhan Mansız'a, mart ayındaki Çin gezisi için ödenecek paranın ise İhracatcılar birliği yardımlaşma sandığından karşılanacağı öğrenildi. İlk öneriyi reddetmesi nedeniyle çeşitli kesimlerden eleştiri alan yıldız futbolcunun mart ayındaki gezi ve reklam filmi teklifine olumlu baktığı da ifade edildi. (Spor Servisi)