Beşiktaş idmanında Cenk Tosun şok

Beşiktaş idmanında Cenk Tosun şok
Beşiktaş idmanında Cenk Tosun şok
Yeni sezon hazırlıklarını yaptığı antrenmanla sürdüren Beşiktaş'ta Cenk Tosun, çift kale maç sırasında attığı gollerle dikkati çekti.

MARIENFELD - Almanya 'nın Harsewinkel kentindeki Marienfeld kasabasında kamp yapan siyah-beyazlılar, 1 saat 15 dakika süren antrenmanda, ısınma ve istasyon hareketlerinin ardından 3 grup halinde dar alanda pas çalışması gerçekleştirdi.

Teknik direktör Şenol Güneş yönetiminde yarı sahada ve dar alanda değişmeli olarak oynanan taktik ağırlıklı çift kale maçla devam eden antrenman, yenileme programıyla sona erdi.

Güneş, çalışma sırasında futbolcularına oyunun yönünü değiştirmeleri ve pas alışverişini sıklaştırmaları yönünde uyarılarda bulundu. Çift kale maç sırasında Cenk Tosun, attığı gollerle dikkati çekerken, Oğuzhan Özyakup kısa süreli sakatlık yaşadı.

Antrenmana, izinli olan Pedro Franco ve Alexander Milosevic katılmadı. Bel omurları arasındaki disklerde ve faset eklemlerinde aşınmaya bağlı dejenerasyon tespit edilen ve İstanbul 'a giden Ersan Adem Gülüm de çalışmada yer almadı. Tecrübeli futbolcunun akşam saatlerinde Almanya'ya dönerek çalışmalara devam edeceği kaydedildi.

FİKRET ORMAN DA KAMPA GELECEK

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın, bu akşam siyah-beyazlı ekibin kampına geleceği öğrenildi. İngiltere'nin başkenti Londra'da bulunan Orman'ın, buradan Almanya'ya geçeceği ve akşam saatlerinde siyah-beyazlı ekibin yeni sezon hazırlıklarını sürdürdüğü bölgeye geçeceği belirtildi.

Bu arada Beşiktaş'ın antrenmanını, Kulüp Basın Sözcüsü Metin Albayrak da izledi. (AA)