Beşiktaş idmanında tekme tokat kavga!

Beşiktaş idmanında tekme tokat kavga!
Beşiktaş idmanında tekme tokat kavga!
Süper Lig'in 30. haftasında Fenerbahçe ile karşılaşacak Beşiktaş'ın idmanı olaylı geçti. Antrenmanda kavga eden iki futbolcu, moral yemeğinde barıştı.

İSTANBUL - Siyah-beyazlı ekibin BJK Nevzat Demir Tesisleri'ndeki antrenmanında yarı sahada çift kale maç oynanırken, Uğur Boral ile Veli Kavlak arasında gerginlik yaşandı. Aynı takımda yer almalarına karşın tartışmaya başlayan iki oyuncu, daha sonra birbirlerinin üzerine yürüdü. Araya giren diğer oyuncular iki futbolcuyu güçlükle uzaklaştırdı.

Beşiktaş-Fenerbahçe maçının hakemi

Yaşanan gerilimin ardından antrenman sonlanırken önden soyunma odasına giden Veli Kavlak, teknik direktör Slaven Bilic ile yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı'nın isteği üzerine geri çağrıldı ve antrenman sahası kenarında Uğur Boral'la barıştırılmak istendi. Ancak soyunma odasından geri gelen Veli Kavlak, takım arkadaşına elini uzattı. Henüz sakinleşmemiş olan Uğur Boral ise Veli'ye yumruk sallayıp "Kendinden büyüklere saygılı davran. Büyük bir camiada olduğunu unutma" dedi.

Araya girenlerin müdahalesiyle iki oyuncu tesislere götürüldü.

Beşiktaş'tan Fernandes'e ceza

MORAL YEMEĞİNDE BARIŞTILAR

Kulüp Başkanı Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri, Fenerbahçe derbisi öncesi, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde bulunan Fikret Orman Göleti'nde futbol takımıyla moral yemeğinde bir araya geldi. Teknik heyet ve futbolcuların bulunduğu, neşeli bir ortamda geçen yemekte Orman'ın, sabah antrenmanında kısa süreli tartışma yaşayan Veli Kavlak ve Uğur Boral'ı barıştırdığı bildirildi.

Her iki oyuncu, BJK TV'ye konuyla ilgili açıklamada bulundu.

Bir anlık sinirle ufak bir tartışma yaşadıklarını belirten Uğur Boral, "Antrenman yorgunluğu ve derbinin stresiyle biraz sinirlendim. Basında iddia edildiği gibi tekme tokat kavga ettiğimiz yok" dedi.

Kavga iddialarını duyunca çok şaşırdığını dile getiren Veli Kavlak da "Antrenman esnasında ufak tefek şeyler olur. İnternette yazılanlara çok güldüm ve şaşırdım" diye konuştu.

TOLGA VE HUTCHINSON ÇIKMADI, ERSAN YARIDA BIRAKTI

Teknik direktör Slaven Bilic yönetiminde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen çalışmada futbolcular, ısınmanın ardından değişimli minyatür kale maç ve pas çalışması yaparlarken, yarı sahada maç ile antrenmanı tamamladılar. Oyuncuların oldukça hırslı ve istekli göründüğü idmanda, Uğur Boral ile Veli Kavlak arasında yaşanan kavga, moralleri bozdu.

Siyah-beyazlı takımın antrenmanına Tolga Zengin ile Atiba Hutchinson çıkmazken, Ersan Gülüm de çalışmayı yarıda bıraktı. Tolga Zengin'in belinde, Hutchinson'un ise arka adalesinde ağrıları olduğu bildirildi. Çalışmayı yarıda bırakan Ersan Gülüm'ün, nasır nedeniyle operasyon geçirdiği ayağında yine ağrısı olduğu ifade edildi.

Tedavisi devam eden Fernandes antrenmanda yer almazken, Ömer Şişmanoğlu, Tomas Sivok ve Filip Holosko ise takımdan ayrı çalıştı.

TARAFTARLARDAN MORAL ZİYARETİ

Beşiktaş antrenmanını izleyen bir grup taraftar, Fenerbahçe derbisi öncesi takımlarına moral verdi. Çalışma esnasında tezahüratta bulunan taraftarlar, antrenmanın sonlanmasının ardından teknik direktör Slaven Bilic ile futbolcu Jermaine Jones'a baklava ikram etti.

Taraftarlar, Jones ve Bilic ile fotoğraf çektirdi.

Beşiktaş'tan Drogba bombası