Beşiktaş idmanında yumruklu kavga

Beşiktaş idmanında yumruklu kavga
Beşiktaş idmanında yumruklu kavga
İşte İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk'ün süresiz kadro dışı bırakılmalarına neden olan olay...

Beşiktaş Kulübü A Takım Sorumlusu Ahmet Kavalcı, bugün sabah antrenmanında İbrahim Toraman ve Sezer Öztürk'ün yaşadığı kavga sonrasında süresiz kadro dışı bırakılması hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ta kavga ve iki kadro dışı


Haber1903.com'a konuşan Kavalcı, "Dün akşam Türkiye 'ye dönerken aralarında sözlü bir tartışma çıktı. Daha sonra bu sabah da yumruklu kavgaya girişmeleri neticesinde hocanın raporu doğrultusunda süresiz kadro dışı bıraktık. Biz Beşiktaş'ın huzurunu bozacak şekilde harekette bulunan kim olursa olsun, isterse takım kaptanımız olsun gerekeni yaparız. Hocamızın bize ilettiği durum budur. Bundan dolayı da böyle bir karar alınmıştır" ifadelerini kullandı.

FİKRET ORMAN'DAN 'KAVGA' AÇIKLAMASI

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, kavga etikleri için kadro dışı bırakılan İbrahim Toraman ile Sezer Öztürk ile ilgili siyah-beyazlı kulübün prensipleri doğrultusunda gerekenin yapılacağını söyledi.

Biliç'in 'evinde' de kazandı


Lig TV'ye telefonla bağlanan Orman, Beşiktaş'ın Türkiye'nin en köklü ve prensipli camiası olduğunu dile getirerek, şunları kaydetti:
"Bizim kurallarımız var. Prensiplerimizin bozulmasına hiçbir şekilde izin vermeyiz. Bir tatsızlık olmuş. Beşiktaş ailesi içinde olmaması gereken şeyler olmuş. Bunu yapanlar gerekli cezayı görecekler. Bununla ilgili bana henüz bir rapor gelmiş değil. Bu, futbol komitesi üyeleri ve yönetimiyle alınmış bir karar. Son olarak da benden de 'olur' aldılar. Tam bir rapor geldikten sonra gerekli cezalar verilecektir."

Olayın detaylarına tam hakim olmadığını belirten başkan Orman, "Çok fazla detay bilmiyorum ama kamp esnasında kavga ettikleri ifade edildi. Aile içerisinde tartışmalar olur ama Beşiktaş'a yakışmayacak hareketlerde bulunmak kimsenin haddine olan bir durum değildir. İkili bir kavga var. Bence iki tarafta da hata var. Gereği neyse yapılacaktır" şeklinde konuştu.

Bilic'i kızdıran sözler