Beşiktaş imzaya çok yakın

Beşiktaş imzaya çok yakın
Beşiktaş imzaya çok yakın
Sol bek arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Manchester United'ın Hollandalı sol beki Büttner'in transferinde mutlu sona yaklaştı.

ANKARA (AA) - Portekiz radyosu Renascença'ya konuşan Aleksander Büttner'in menajeri Aleksandar Bursac, Manchester United'ın geçen hafta Sevilla ile oynadığı hazırlık maçının ardından Beşiktaş ve Benfica'nın Hollandalı oyuncunun performasından etkilenerek kendisiyle temasa geçtiğini söyledi.

Sınırlara sığmam taşarım!


Büttner'in transferine ilişkin son gelişmeleri aktaran Bursac, "Sevilla maçında iyi performans göstermişti. Benfica da oyuncumuzla sözleşme imzalamak istedi. İki gün sonra ise sol bek oyuncuları Lorenzo Melgarejo ve Bruno Cortez'i kadroda tutmaya karar verdiklerini ve Büttner'le ilgilenmediklerini söylediler" dedi.

Benfica'nın Hollandalı sol beki transfer etme isteğinin tamamen sona erdiğini vurgulayan menajer Bursac, "Şu an sadece Beşiktaş'la görüşüyoruz" şeklinde konuştu.

Vitesse'den Kırmızı Şeytanlar'ın kadrosuna iki sezon önce katılan 24 yaşındaki sol bek, Patrice Evra'nın yüksek performansı nedeniyle takımda fazla yer bulamayarak Premier Lig'de sadece 13 maçta forma giyerken, 2'de gol kaydetti.

Fernandes suçluları buldu: O kişiler kulübün içinde

Beşiktaş'ta imza şov