Beşiktaş kampında hava açık ve güneşli

Devre arası kampı için önceki akşam Antalya'ya gelen ve Rixos Premium Otel'e yerleşen Beşiktaş, dün iki çalışma yaptı. Sabah antrenmanını, tatilini aynı otelde geçiren kulüp başkanı...

ANTALYA - Devre arası kampı için önceki akşam Antalya'ya gelen ve Rixos Premium Otel'e yerleşen Beşiktaş, dün iki çalışma yaptı. Sabah antrenmanını, tatilini aynı otelde geçiren kulüp başkanı Yıldırım Demirören, kardeşi Ali Demirören ve çocukları da izledi. Başkan Demirören, çalışmalar hakkında teknik direktör Jean Tigana'dan bilgi alırken, ikili oldukça samimi görüntüler sergiledi. Yönetimin Fransız teknik adamdan savunma istemesi üzerine yaşananlar unutulmuşa benziyordu. Tigana'nın yoğun kondüsyon çalışmalarında futbolcular oldukça yoruldu. İdmanlara uçağını kaçırdığı için kampa geç katılan Kleberson katılmazken, hasta olan Matias Delgado ilk çalışma esnasında odasında dinlendi.
Antrenmanın ardından gazetecilerle sohbet eden Gökhan Zan, sakatlığının büyük bir ölçüde geçtiğini ve ikinci yarıda takımdaki yerini almak istediğini söyledi. Kendisine verilen çalışlamaları eksiksiz olarak yapmaya çalıştığını belirten milli futbolcu, kampın kendisine ve takımına faydalı olacağını sözlerine ekledi. (Spor Servisi)