Beşiktaş maçı öncesi Bobo müjdesi

Beşiktaş maçı öncesi Bobo müjdesi
Beşiktaş maçı öncesi Bobo müjdesi
Kayserispor'un golcü gutbolcusu Bobo, uzun bir aranın ardından takımla birlikte çalıştı.

DHA - Sezon başında sakatlandığı için 2.5 ay önce ameliyat olan Bobo, eski takımı Beşiktaş ile Cumartesi günü oynanacak karşılaşmaya 3 gün kala takımıyla birlikte ilk kez çalıştı.

Teknik direktör Robert Prosinecki, takımına Beşiktaş maçı için Karpuzatan Tesisleri'nde yaptırdığı antrenmandan önce bir açıklama yaptı. Medical Park Antalyaspor karşısında iyi mücadele ettiklerini vurgulayan Prosinecki, şöyle devam etti:
"Deplasmanda olmamıza rağmen rakibimizi sonuna kadar zorladık. Bir deplasman takımı olarak her şey olumluydu. Ama, dikkat kaybı ve konsantrasyon noksanlığından son dakikada gol yedik. Şunu söylemeliyim ki iyi mücadele ettik, sayısız gol fırsatı bulduk. Herşeye rağmen iyi bir yola girdiğimizi söyleyebiliriz. Sakat oyuncularımız Beşiktaş maçı öncesi tamamıyla aramıza döndü. Moralimiz düzeldi. Daha iyi mücadele edecek güce kavuştuk. Bobo'nun aramıza dönmesi olumlu etki olacaktır. Bizi biraz daha yukarı çıkaracak."

"BEŞİKTAŞ'TAN 3 PUAN ALACAĞIZ"

Beşiktaş maçında saha ve seyirci desteğiyle iyi sonuç almak istediklerini belirten Prosinecki, "Beşiktaş maçına iyi hazırlanacağız. Bu maça çok önem veriyoruz, kendimizi iyi hazırlayacağız. Mental olarak da iyi futbol sergileyeceğiz ve hasretini çektiğimiz 3 puanı alacağız" diye konuştu.

FONSECA DÜZ KOŞU YAPTI

Kayserispor'da hafif sakatlığı bulunan Serano Fonseca, arkadaşlarından ayrı olarak düz koşu yaptı. Fonseca'nın sakatlığının ciddi olmadığı ve Beşiktaş maçına kadar iyileşeceği bildirildi.