'Beşiktaş maçına B takımıyla çıkabilirim'

'Beşiktaş maçına B takımıyla çıkabilirim'
'Beşiktaş maçına B takımıyla çıkabilirim'
UEFA Avrupa Ligi'nde H Grubu'nda Beşiktaş'ın rakibi Sporting Lizbon'da teknik patron Jorge Jesus, 4-2'lik Lokomotiv Moskova galibiyeti sonrasında ilginç açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş ile 10 Aralık Perşembe günü sahasında karşılaşacak olan Sporting Lizbon, bu maçı kazanması durumunda UEFA Avrupa Ligi'nde bir üst tura yükselecek. Berabelik alması halinde ise Skenderbeu'nun Lokomotiv'i geçmesini bekleyecek.

"O ZAMAN BAKACAĞIM"

Birbirinden zorlu maçlara çıkacaklarını vurgulayan Jesus, "Lokomotiv Moskova galibiyeti bize bir sorunu da beraberinde getirdi. 10 Aralık'ta Beşiktaş ile maçımız var. 3 gün sonra Pazar günü Moreirense ile oynayacağız. Hemen sonrasında Çarşamba da Braga ile Portekiz Kupası karşılaşması var. O zamana kadar neler yapacağımı düşüneceğim" dedi.

"A, B, C TAKIMLARI EŞİT"

Beşiktaş maçında sürpriz yapabileceğini belirten deneyimli teknik adam,"Beşiktaş'a B takımı ile çıkmam gerekirse bunu yapacağım. Benimle çalışan tüm oyuncularıma karşı güvenim var. Bundan dolayı A, B veya C takımın hepsi eşit"açıklamasını yaptı. (Sporx)