Beşiktaş, Partizan deplasmanında. Partizan - BJK maçı hangi kanalda?

Beşiktaş, Partizan deplasmanında. Partizan - BJK maçı hangi kanalda?
Beşiktaş, Partizan deplasmanında. Partizan - BJK maçı hangi kanalda?
UEFA Avrupa Ligi'nde bu akşam temsilcimiz Beşiktaş, Sırbısitan'da Partizan'ın konuğu olacak. Partizan - BJK maçı saat 22:05'te başlayacak.

UEFA Avrupa Ligi C Grubunda yer alan Beşiktaş , bu akşam Sırp ekip Partizan’a konuk olacak. Avrupa Ligi’nin 3. maçında Beşiktaş’ın tek hedefi 3 puan almak. Beşiktaş’ın bir üst tura gidebilmek için mutlak galibiyete ihtiyacı var.

Türkiye saati ile 22:05’te başlayacak olan karşılaşma Star TV’den canlı olarak yayınlanacak.

İki takımın da galibiyeti bulunmuyor ve bu nedenle bu mücadelenin oldukça zorlu geçeceği tahmin ediliyor. Bunun yanı sıra geçtiğimiz hafta Arnavutluk ve Sırbistan arasında oynanan karşılaşmada çıkan olaylardan dolayı şehirde güvenlik önlemleri alınmış durumda.

Beşiktaş ilk iki maçından da beraberlikle dönmüş ve 2 puan ve averaj farkı ile grupta ikinci sırada yer alıyor. Partizan ise 1 puanla grupta son sırada. Bu nedenle Sırbistan ekibi UEFA macerasını sürdürebilmek için bu maça oldukça asılacak.

BEŞİKTAŞ’TA EKSİKLER BULUNUYOR
Temsilcimizin kadrosunda üç eksik bulunuyor. Jose Ernesto Sosa, Mustafa Pektemek ve Serdar Kurtuluş Partizan maçının kadrosuna alınmadı. Beşiktaş’ta kart sınırında olan oyuncunun olmaması da Bilic’in yüzünü güldürüyor.

Beşiktaş, UEFA gruplarında oynadığı son 5 maçı kaybetmedi. Son iki maçından beraberlikle dönen siyah beyazlılar, bu maçta galibiyet alarak seriye devam etmek istiyor.

BEŞİKTAŞ’IN MUHTEMEL 11’İ

Tolga, Necip, Franco, Sivok, Motta, Veli, Atiba, Gökhan, Oğuzhan, Olcay ve Demba Ba

PARTIZAN’IN MUHTEMEL 11’İ

Lukac, Ostojic, Petrovic, Stankovic, Volkov, Brasanac, Branco Ilic, Sasa Ilic, Zivkovic, Skuletic ve Lazovic