Beşiktaş sağ bekini arıyor

Beşiktaş sağ bekini arıyor
Beşiktaş sağ bekini arıyor
Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu'nda Arsenal ile karşılaşacak olan Beşiktaş, UEFA'ya takım listesinin verileceği 12 Ağustos tarihine kadar sağ bek transferini bitirmeyi hedefliyor.

Martin Linnens için kulübü Molde ile görüşmelerde son aşamaya gelen siyah-beyazlılar, aradaki pürüzlerin giderilmesiyle beraber bu transferi 2 gün içinde açıklamayı planlıyor. Kulüpler atasındaki pazarlıklarda fark 500 bin Euro 'ya kadar inmiş durumda.

BELHANDA İÇİN ÇETİN PAZARLIKLAR DEVAM EDİYOR

10 numara mevkiinde 1 numaralı aday konumunda olan Belhanda içinse pazarlıklar çetin bir şekilde devam ediyor. Siyah-beyazlılar, Belhanda için ayırdıkları bütçeyi 8 veya 9 milyon Euro'ya yükseltmeyi düşünürken Dynamo Kiev Başkanı ise en son 11 milyon Euro'ya kadar inmiş durumda. Beşiktaş yönetimi aradaki farkı daha da aşağı çekmek için çaba sarf ediyor.

UEFA 'ya verilecek listede 1 kontenjanı boş bırakma hakkı olan siyah beyazlılar Belhanda görüşmelerinde son güne kadar pazarlık yapıp mümkün olan en uygun bonservisten bu transferi sonuçlandırmayı amaçlıyor. Ali DANAŞ (DHA)