Beşiktaş taraftarı idmanı bastı

Beşiktaş taraftarı idmanı bastı
Beşiktaş taraftarı idmanı bastı

Fotoğraf: Adem KABAYEL

A Milli Futbol Takımı'nın bugün yaptığı antrenmana gizlice giren iki Beşiktaş taraftarı, Emre Belözoğlu'na küfür ve hakaret içeren yazılar bulunan bir pankart açıp, Emre Belözoğlu'na küfür ettiler.

RADİKAL - Hürriyet'ten Ali Naci Küçük'ün haberine göre; Hollanda maçının hazırlıklarını Almanya'nın Marienfeld kasabasında sürdüren A Milli Futbol Takımı'nın bugün yaptığı antrenmanda şok bir olay yaşandı. 

Güvenlik tedbirlerini aşarak gizlice idman sahasına giren iki Beşiktaş taraftarı üzerinde Emre Belözoğlu aleyhine yazılar bulunan bir pankart açtı.

Pankartta, Emre'nin Fenerbahçe 'de 20 numaralı formayı giymesine gönderme yapılarak, "O.. ç... 20 numara... Beşiktaş s....  "Futbolun fa... 20 numara orası İstanbulburası Beşiktaş," ifadelerinin kullanıldığı görüldü.

Söz konusu iki taraftar daha sonra Emre Belözoğlu'na küfür de ederek antrenman sahasından uzaklaştılar. Milli takım yetkililerinin çağırdığı özel güvenlik görevlileri daha sonra pankartları indirdi.

Oyuncular antrenmanda olduğu için Futbol Direktörü Fatih Terim ve futbolcular bu olayı, pankartları görmedi.


  http://www.radikal.com.tr/132163713216371

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Biraz da fotoshop hilesi ile fotoğraftaki adam sayısını artırsaydınız. - hamzaakyol

  olayları olduğundan büyük ve farklı göstermek zorunda mısınız? birkaç kişi milli takım kampının yapıldığı yerde pankart açmış. olay bu. kamp basma yok. demokratik bir şekilde tepkilerini gösteriyorlar. yaptıklarına katılırız ya da katılmayız ancak ordaki kişilerin bu tür bir pankart asması demokratik hakları. olayı "kamp bastılar" şeklinde haber yapmanız en başta okuyucuya karşı ayıp, sonra orda demokratik tepkilerini gösterenlere ve milli takımda bulunan insanlara karşı ayıp. ayrıca da yalan.