Beşiktaş - Tottenham Maçı ne zaman, hangi gün, saat kaçta?

Beşiktaş - Tottenham Maçı ne zaman, hangi gün, saat kaçta?
Beşiktaş - Tottenham Maçı ne zaman, hangi gün, saat kaçta?
UEFA Avrupa Ligi heyecanı Aralıksız tam gaz devam ediyor. Haftalar ilerledikçe heyecan katlanarak artıyor ve 6. Hafta Maçında Beşiktaş sahasında ve seyircisinin önünde Tottenham ile 3 puan mücadelesi verecek. Beşiktaş - Tottenham maçı ne zaman saat kaçta ve hangi kanalda canlı izlenebilecek? Beşiktaş - Tottenham bilet fiyatları ne kadar? Beşiktaş Tottenham maçı hakemi kim?

Kara Kartal için zorlu mücadele... Beşiktaş , UEFA Avrupa Ligi C Grubu son maçında Tottenham Hotspur'u kendi evinde ağırlıyor. İlk maçında İngiltere'de rakibi ile 1-1 berabere kalan Karakartal maçta galip gelerek lider olmak istiyor.  Beşiktaş Tottenham Hotspur maçı 11 Aralık Perşembe günü saat 20.00'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanacak. Maç Star Tv ekranlarından naklen ve canlı olarak yayınlanacak.

MAÇ BİLGİLERİ

11 Aralık 2014 Perşembe
Maç: Beşiktaş Tottenham
Saat: 20.00
Hakem: Stefan Johannesson
Yayın: STAR TV

Stat: Atatürk Olimpiyat Stadyumu

BİLET FİYATLARI

UEFA Avrupa Ligi'nde 11 Aralık Perşembe günü İngiltere'nin Tottenham Hotspur takımıyla Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşılaşacak Beşiktaş, maçın bilet fiyatlarında indirim yaptı.
Passolig bilet fiyatları Batı VIP tribünü için 225 liradan 125 liraya, batı tribün biletleri 80 liradan 60 liraya, doğu tribün biletleri 60 liradan 40 liraya ve kale arkası biletleri de 30 liradan 20 liraya indirildi.

Kağıt bilet fiyatları ise Batı VIP tribünü için 250 liradan 150 liraya, batı tribün 100 liradan 65 liraya, doğru tribün 80 liradan 45 liraya ve kale arkaları da 40 liradan 25 liraya düşürüldü.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman takımdan etkilendim bu coşkuyu Tottenham maçında da istiyorum dedi.
Beşiktaş Başkanı Fikret Orman 90 dakika sonrası çok mutluydu. Siyah-beyazlıların başkanı, Konya'daki atmosferden etkilendiğini dile getirdi. Orman "Harika bir taraftar topluluğu vardı. Bize müthiş destek oldular. Tottenham maçında da bu coşkuyu stadımızda görmek istiyoruz. Onlarla birlikte olursak Tottenham'ı yener grubu lider bitiririz" dedi.

KARŞILAŞMAYA İSVEÇLİ HAKEM
Beşiktaş'ın, UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda 11 Aralık Perşembe günü İngiltere'nin Tottenham Hotspu rtakımıyla yapacağı 6. ve son karşılaşmayı İsveç Futbol Federasyonu'ndan hakem Stefan Johannesson yönetecek.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda saat 20.00'de başlayacak mücadelede Johannesson'un yardımcılıklarını Fredrik Nilsson ve Daniel Gustavsson yapacak.

İlave yardımcı hakem görevleri Andreas Ekberg ile Mohammed Al-Hakim'e verilen karşılaşmanın dördüncü hakemi, Magnus Sjöblom olacak.