Beşiktaş - Trabzonspor maçı canlı yayın radyo dinle (BJK - TS)

Beşiktaş - Trabzonspor maçı canlı yayın radyo dinle (BJK - TS)
Beşiktaş - Trabzonspor maçı canlı yayın radyo dinle (BJK - TS)
Futbolseverlerin gözü kulağı bu akşam Konya'daki Beşiktaş-Trabzonspor maçında. Derbinin kilidi 'duran top' olacak. Geçtiğimiz 11 lig maçında Trabzon, 20 golün 10'unu duran toptan kaydederken Beşiktaş ise, kalesindeki 11 golün 6'sını duran toptan gördü. (Beşiktaş Trabzonspor maç yayınını hangi kanaldan izlenebilecek? Beşiktaş Trabzonspor 7 Aralık Pazar Maçı canlı radyo yayını, Beşiktaş Trabzonspor Maç Canlı Anlatımı - Radyo 1)

Spor Toto Süper Lig'de geride kalan 11 hafta sonrasında taraflı tarafsız herkesin en iyi futbolu oynadığına kanaat getirdiği iki takım olan Beşiktaş ile Trabzonspor kozlarını paylaşıyor.
Beşiktaş Demba Ba, Trabzonspor ise Oscar Cardozo'yu ileride iyi kullanarak rakiplerini açmaya çalışacak.

BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR

SAAT: 19.00
YAYIN: Lig TV
HAKEM: Mete Kalkavan

BEŞİKTAŞ
Tolga, Serdar, Franco, Ersan, Motta, Gökhan, Hutchinson, Veli, Sosa, Olcay, Demba Ba
Teknik Direktör: Slaven Bilic

TRABZONSPOR
Fatih, Bosingwa, Belkalem, Medjani, Musa, Constant, Sefa, Özer, Mehmet, Yusuf, Cardozo
Teknik Direktör: Ersun Yanal

BEŞİKTAŞ - TRABZONSPOR MAÇI RADYO 1 CANLI YAYIN

STAT: Konya Arena

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic ve kız arkadaşı Ivana Deldjum’un bir kız çocuğu dünyaya geldi. Doğan bebeğe Hırvatça’da kartal anlamına gelen ‘Orao’ ismi verildi.

Slaven Bilic ve sevgilisi Ivana Deldjum’un bir kız bebekleri dünyaya geldi. Doğan bebeğe Hırvatça’da ‘Kartal’ anlamına gelen ‘Orao’ ismi verildi. Beşiktaş, Trabzonspor ile oynayacağı kritik mücadele için Konya’ya giderken kafilede teknik direktör Slaven Bilic yer almadı. Hırvat teknik adam, sevgilisi doğum yapacağı için kafileyle beraber Konya’ya gitmedi. Başkan Fikret Orman, yönetim kurulu üyeleri ve futbolcular doğum nedeniyle İstanbul’da kalan Bilic’i telefonla arayarak tebrik ettiler. Üçüncü kez babalık sevinci yaşayan Hırvat teknik adamın önceki evliliğinden 14 ve 17 yaşlarında iki çocuğu bulunuyor.