Beşiktaş, Trabzonspor ve Rizespor'dan Fenerbahçe kafilesine silahlı saldırıya kınama

Beşiktaş, Trabzonspor ve Rizespor'dan Fenerbahçe kafilesine silahlı saldırıya kınama
Beşiktaş, Trabzonspor ve Rizespor'dan Fenerbahçe kafilesine silahlı saldırıya kınama
Trabzonspor, Çaykur Rizespor, Beşiktaş Kulüpleri ; Fenerbahçe'ye yapılan saldırıyı kınadı.

RADİKAL-Trabzonspor, Çaykur Rizespor, Beşiktaş Kulüpleri ; Fenerbahçe 'ye yapılan  silahlı saldırıyı kınadı. Çaykur Rizespor Kulübü, Fenerbahçe takım otobüsüne yapılan saldırıyı kınadı. Kulüpten yapılan açıklama şöyle: " Maç sonrası havaalanına dönerken, Sürmene yakınlarında Fenerbahçe kafilesi otobüsüne yapılan silahlı saldırıyı kınıyoruz. Ve kabul edilemez buluyoruz. Saldırıda yaralanan otobüs şoförüne acil şifalar diliyoruz."

 BEŞİKTAŞ: GEÇMİŞ OLSUN

Beşiktaş'tan yapılan açıklamada ise şöyle denildi:  "Çaykur Rizespor deplasmanından dönmekte olan Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcularını ve teknik heyetini taşıyan otobüse yapılan silahlı saldırıyı esefle kınıyoruz. Saldırıda yaralanan otobüs şoförüne acil şifalar dilerken, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne, futbolculara ve teknik heyete geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz."

 TRABZON: AHLAKSIZ SALDIRIYI KINIYORUZ

Trabzonspor ise yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: "Çaykur Rizespor maçı sonrası Trabzon Havalimanına dönerken Sürmene istikametinde Fenerbahçe kafilesinin içinde bulunduğu otobüse yapılan, spor ve insanlıkla bağdaşmayan çirkin ve ahlaksız saldırıyı esefle kınıyoruz. Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun diyor, saldırıda yaralanan otobüs şoförüne acil şifalar diliyoruz. Bu saldırıyı yapanların biran önce emniyet güçlerimiz tarafından bulunup, adalete teslim edilmesini bekliyoruz."