Beşiktaş UEFA'ya saldırdı!

Beşiktaş UEFA'ya saldırdı!
Beşiktaş UEFA'ya saldırdı!
Uefa Avrupa Ligi'nin resmi Facebook hesabında yapılan tüm paylaşımların altına uzun uzun yorumlarda bulunan Beşiktaşlı taraftarlar, ilginç görüntüler oluşmasına sebep oldu.

Radikal.com.tr  - Uefa Avrupa Ligi'nin resmi Facebook hesabında yapılan tüm paylaşımların altına uzun uzun yorumlarda bulunan Beşiktaşlı taraftarlar, renkli görüntülere sahne oluyor.

PAYLAŞIMLARIN ALTINA YAPILAN YORUMLAR DİKKAT ÇEKİYOR

Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS), UEFA'nın Beşiktaş 'a verdiği 1 yıl Avrupa kupalarından men cezasını onamasının ardından öfkelenen siyah beyazlı taraftarlar, UEFA'nın Facebook'taki resmi hesabına protesto amaçlı yorumlar bırakmaya başladı.

CAS'tan bir kara haber daha


"Uefa Avrupa Ligi'nin resmi sitesine baskın var" sloganıyla sosyal medyada ve forumlarda örgütlenen Beşiktaş taraftarları, çok fazla zaman geçmeden operasyona başladı ve UEFA'nın resmi hesabına saldırıya geçti. Sayfadaki tüm paylaşımların altına arka arkaya "Beşiktaş", "Çarşı" ve "Ölümüne Beşiktaş" yazan öfkeli taraftarlar kısa süre içerisinde binlerce yorum oluşmasına sebep oldu.

Sayfanın moderatörlerinden şu ana kadar herhangi bir engelleme gelmese de, ilerleyen saatlerde de Facebook protestosunun devam edeceği konuşuluyor.