Beşiktaş ve Galatasaray'a ret

Beşiktaş ve Galatasaray'a ret
Beşiktaş ve Galatasaray'a ret
Bursasporlu futbolcu Şener Özbayraklı için Galatasaray ve Beşiktaş'ın devreye girdiği, Başkan Recep Bölükbaşı'nın ise gelen teklifleri geri çevirdiği öğrenildi.

BURSA - Yeşil-beyazlı takımın başarılı defans oyuncusu Şener Özbayraklı için Galatasaray 'ın Umut Gündoğan, Dany Nounke ve Gökhan Zan'dan biri ile bir miktar para teklifi sunduğu belirtildi. Galatasaray Sportif A.Ş İcra Kurulu Başkanı Lütfi Arıboğan'ın, 24 yaşındaki futbolcunun transfer konusunda Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı'nı aradığı öğrenildi.

BEŞİKTAŞ 'TAN 8 MİLYON TL

Beşiktaş'ın da Şener Özbayraklı için yeşil-beyazlıların kapısını çaldığı ve 8 milyon TL bonservis bedeli önerdiği öğrenildi. Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nın ise teknik direktör Şenol Güneş ile yaptığı görüşme sonrası gelen teklifleri geri çevirdiği, Galatasaray ile Beşiktaş'ın bayram sonrası yeniden teklif sunacağı belirtildi.   

BATUHAN'IN SÖZLEŞMESİ UZATILACAK

Bursaspor'un alt yapısından yetişen Batuhan Altıntaş için bir çok kulüpten transfer teklifi geldiği, yeşil beyazlı yönetimin ise genç futbolcunun 2015 mayıs ayında bitecek olan sözleşmesini uzatmak için çalışma yaptığı ve görüşmelerin devam ettiği öğrenildi.

HOLMEN, BARONI VE LOUIS İÇİN GÖRÜŞME

Bursaspor'da transfer çalışmaları da sürüyor. Yeşil-beyazlıların, listede bulunan Holmen, Baroni ve Jeff Louis için temaslarını yoğunlaştırdığı öğrenildi. Nancy forması giyen Jeff Louis için 2 milyon Euroluk bonservis bedelinin 1 milyon 250 bin Euro'ya düşürüldüğü ifade edilirken, genç oyuncu için Anderlecht'in de devrede olduğu öğrenildi. Holmen ve Baroni ile ilgili ise Fenerbahçe Kulübü'nün bonservislerinde indirime gittiği, Holmen'in ise yıllık 1 milyon Euro istediği ifade edildi. Orta saha için bir kaç ismin daha gündemde olduğu, son kararı ise teknik direktör Şenol Güneş'in vereceği ifade edildi. Emre KOŞAK (DHA)