Beşiktaş yeni sezonda yine Atatürk Olimpiyat'ta

Beşiktaş yeni sezonda yine Atatürk Olimpiyat'ta
Beşiktaş yeni sezonda yine Atatürk Olimpiyat'ta
Beşiktaş Kulübü, Vodafone Arena'dan bir adet kombine alan taraftarlara Atatürk Olimpiyat Stadı'nda da koltuk ayrılacağını açıkladı.

Beşiktaş Spor Kulübü, resmi sitesinden yaptığı açıklama ile Vodafone Arena'dan bir adet kombine alan taraftarlara Atatürk Olimpiyat Stadı'nda da koltuk ayrılacağını duyurdu. Siyah beyazlı ekip yaptığı bu açıklama ile önümüzdeki sezon maçlarının Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynayacağının da sinyallerini vermiş oldu.

Beşiktaş'ın önümüzdeki sezon maçlarını, bir diğer Spor Toto Süper takımı olan İstabul Başakşehir'in stadı olan Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynayacağı konuşuluyordu.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, kombine kart sahibi tüm taraftarların Spor Toto Süper Lig, Avrupa ve Türkiye Kupası maçlarını seyredebileceği belirtilerek, "Vodafone Arena'dan kombine kart alan taraftarlarımızın, satın almış oldukları koltukların haricinde Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oturacağı koltukları 4 Ağustos Pazartesi gününden itibaren passolig kartlarına yüklenecektir" denildi.

Gerçekleşecek olan yüklemenin ardından taraftarların cep telefonu ve e-mail adreslerine Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşılaşmaları seyredecekleri koltuk bilgilerinin iletileceği kaydedilen açıklamada, "Vodafone Arena'dan kuzey ve güney tribünlerinden kombine kart alan taraftarlarımız, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda maçları kuzey tribününden izleyecektir. Doğu tribününden kombine kart alan taraftarlarımız doğu tribününden, batı tribününden kombine kart alan taraftarlarımız ise batı tribününden maçları seyredebilecektir" ifadelerine yer verildi. AA