Beşiktaş yönetimi temkinli

Beşiktaş yönetimi temkinli
Beşiktaş yönetimi temkinli
Siyah-beyazlı yöneticiler, Portekizli yıldız Fernandes'in açıklamalarından memnun kaldılar.

İSTANBUL - Manuel Fernandes'in "Geleceğim Beşiktaş 'ta" şeklindeki sözleri ve taraftarlardan özür dilemesi, siyah-beyazlı yönetim tarafından olumlu bir adım olarak değerlendirildi.

Ve Fernandes sessizliğini bozdu


"BİR SONUCA ULAŞIP ULAŞMAYACAĞINI ZAMAN GÖSTERECEK"

Kulüp İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Portekizli futbolcunun konuşmalarını iyi yönde değerlendirdiğini ama bunun sonucunu görmek için beklemek gerektiğini belirtti.

Ahmet Nur Çebi, "Fernandes'in açıklamalarını memnuniyetle karşıladım. Olumlu bir hareket, ama bu açıklamaların bir sonuca ulaşıp ulaşmayacağını zaman gösterecek. Fernandes'in bu konuşmasının ardından hemen 'her şey değişti' demek doğru olmaz. Bunun iyi yönde yansımasını bu günden sonraki tavır ve yaklaşımlarını görüp bu açıklamalarının sonuçlarını yaşayarak göreceğiz. Önce bu süreci bir yaşayalım, ne olacak görelim. Kendisi zaten bizim Mayıs ayına kadar sözleşmeli futbolcumuz. Yeniden sözleşme uzatılması konusunda şu anda şartlarda değişen bir şey hemen olmaz" diye konuştu.

AHMET KAVALCI: OLUMLU BİR ADIM OLARAK GÖRÜYORUM

Beşiktaş Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetici Ahmet Kavalcı, Fernandes'in açıklamaları ile ilgili olarak, "Fernandes, bu açıklamalarıyla bizi memnun etti. Yapması gereken açıklamaları yapmıştır. Olumlu bir adım olarak görüyürum. Önümüzdeki hafta yönetimde arkadaşlarımızla bir araya gelerek bunun değerlendirmesini yaparız" diye konuştu. ALİ DANAŞ (DHA)

Beşiktaş'ta ilk yolcu açıklandı!