Beşiktaş'a 50 milyon dolar

Beşiktaş'a 50 milyon dolar
Beşiktaş'a 50 milyon dolar
Siyah-beyazlı kulüp, daha önce reddedilen 125 milyon dolarlık kredi talebini revize ederken, 50 milyon dolar isteği kabul edildi.

Bir yandan stadını yapan, diğer taraftan transferle uğraşan Beşiktaş ‘ohh’ çekti. Sebebi ise 50 milyon dolarlık krediyi Denizbank’ın onaylanması...

Beşiktaş açıkladı: Ruiz ve Linnes...


Vatan Gazetesi'nde yer alan habere göre; Kartal’ın Denizbank’a daha önce yaptığı 125 milyon dolarlık kredi talebi kabul görmemişti. Bu kredi alınmış olsa, para uzun vadeli bir planlamayla kullanılacaktı. Bunun üzerine siyah-beyazlılar, acil ihtiyaçları karşılayabilmek için 50 milyon dolarlık kredi istedi. Yapılan görüşmeler, İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi’nin yoğun uğraşları sonucunda önceki gece neticelendi ve onay çıktı, imzalar atıldı.

FAIR-PLAY’E UYACAKLAR!

Bu para kısa süre içinde kulübe gelmeye başlayacak. Siyah-beyazlılar, bu kaynağı stat inşaatı ve futbol şubesi için değerlendirmeyi planlıyor.

Finansal fair-play’e harfiyen uymayı hedefleyen ve bu amaç doğrultusunda hali hazırda bir stratejisi olan yönetimin eli, bir de kredinin onaylanmasıyla daha da güçlenmiş oldu.  

Beşiktaş'a kötü haber!


  ETİKETLER:

  Beşiktaş

  ,

  Futbol

  ,

  haber

  ,

  Vatan

  ,

  Para

  ,

  Kredi

  ,

  Gece

  ,

  başkan

  ,

  Stat