Beşiktaş'a Galatasaray taktiği

Beşiktaş'a Galatasaray taktiği
Beşiktaş'a Galatasaray taktiği
Beşiktaş'ı ağırlayacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, Galatasaray'ı 2-1 yenen 11'i sahaya sürebilmeyi amaçlıyor.

Spor Toto Süper Lig'de Pazar günü Beşiktaş 'ı ağırlayacak olan Trabzonspor'da teknik direktör Ersun Yanal, Galatasaray 'ı 2-1 yenen 11'i sahaya sürmeyi hdüşünüyor.

Gençlerbirliği karşısında Oscar Cardozo'ya hastalığı, Mehmet Ekici'ye sakatlığı ve Özer Hurmacı'ya cezası nedeniyle forma veremeyen teknik direktör Ersun Yanal, bu oyuncuları hafta sonu oynanacak Beşiktaş maçında sahaya sürecek.

Geçirdiği üst solunum yolu enfeksiyonu nedeniyle serum tedavisi gören Cardozo, antrenmanlardaki formuyla toparlandığının işaretlerini verirken, Mehmet Ekici de takımdan ayrı olarak kuvvet ve dayanıklılık çalışmalarına tabi tutuluyor. Ersun Yanal'ın, iki oyuncunun da tamamen iyileşerek takıma katılması halinde Gençlerbirliği maçında ilk 11'de görev verdiği Fatih Atik ve Waris'i kulübeye çekeceği, bu oyuncuların yerine Mehmet Ekici ve Özer'i sahaya süreceği belirtildi. Maçta sakatlanan ve en az bir ay sahalardan uzak kalacağı açıklanan Yatabare'nin yerine de Cardozo bir haftalık aranın ardından formasına yeniden kavuşacak.

GALATASARAY 11'İ İLE ÇIKACAK

Teknik direktör Ersun Yanal'ın, Pazar günkü kritik maçta, herhangi bir aksilik olmaması halinde önceki hafta Galatasaray'ı 2-1 yenen 11'i sahaya süreceği öğrenildi. Trabzonspor, Galatasaray karşısında Hakan Arıkan, Salih, Uğur, Bosingwa, Mustafa Akbaş, Medjani, Özer, Deniz, Mehmet Ekici, Erkan ve Cardozo'dan oluşan 11'le mücadele etmişti. (DHA)