Beşiktaş'a kurbanlık alan şoku!

Beşiktaş'a kurbanlık alan şoku!
Beşiktaş'a kurbanlık alan şoku!
Siyah-beyazlı takım, sırasıyla Başakşehir, Skenderbeu, Gençlerbrliği ve de en önemlisi Fenerbahçe ile oynayacağı derbi maç öncesi büyük bir tehlikeyle karşı karşıya...

Beşiktaş 'ın antrenmanlarını yaptığı Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nin yanı kurban satış ve kesim yeri olarak belirlendi.

Vatan Gazetesi'nin haberine göre; Çekmeköy Belediyesi, İstanbul Trafik Şube Müdürlüğü tarafından yoğun trafik nedeniyle ‘Kırmızı bölge’ ilan edilen, aynı zamanda İSKİ’nin de su toplama havzası olan bu bölgeyi ilk defa kurban satış ve kesim pazarı olarak seçti. Bu durum siyah-beyazlıları Kurban Bayramı’nın sonuna kadar olumsuz anlamda fazlasıyla etkileyecek.

Şenol Güneş'i çıldırtan cevap!

ŞENOL GÜNEŞ BİLMİYOR

Bölgede hem gürültü hem insan yoğunluğu hem de son derece rahatsız edici olan kurbanlık ve tezek kokusu oluşacak. Üstelik pazarın en hareketli olacağı dönemde de siyah-beyazlılar 27 Eylül ’de (Bayramın son günü) oynayacağı kritik Fenerbahçe derbisine hazırlanacak.

Tesislerin hemen yanında bulunan pazara kurbanlıklar yarından itibaren getirilmeye başlanacak. Durumdan haberdar olmayan ve futbolcuların çalışma ortamının iyi olmasına belki de her şeyden fazla önem veren teknik direktör Şenol Güneş’in nasıl bir tepki vereceği merak konusu.

Beşiktaş'ta 50 milyon TL'lik anlaşma