Beşiktaş'a müjdeli haber

Adanaspor ile yapacağı zorlu deplasman maçı hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta sakatlıkları bulunan Sergen ve İlhan Mansız iyileşmesi teknik heyeti memnun etti.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Adanaspor ile yapacağı zorlu deplasman maçı hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta sakatlıkları bulunan Sergen ve İlhan Mansız iyileşmesi teknik heyeti memnun etti. Menajer Sinan Engin, Altay maçı sonrası MR'ı çekilen ve sol ayağında ödem oluştuğu için üç gün dinlendirileceği açıklanan Sergen'in maça kadar hazır olacağını söyledi.
Engin, Çek Cumhuriyeti maçında sakatlanan İlhan Mansız'ın da durumunun iyi olduğunu belirterek, "Kendisi bana, 'Hazırım, Lucescu görev verirse oynamak istiyorum' dedi. Doktor kontrolü sonrasında durumu netlik kazanacak. Ancak büyük ihtimalle o da oynayacak" diye konuştu. Sakatlığı süren Rumen futbolcu Pancu da takımla birlikte çalışmalara başladı.
Rumen teknik adam, Altay maçında performansını beğenmediği Yasin Sülün ile özel bir görüşme yaparak, "Sahaya çıktığında Sergen'i taklit etme, sadece kendi stilinle oyna. Sergen zaten yapması gereken her işi yapıyor. Sen de sadece sana verilen görevi yap. Kahramanlığa gerek yok" diyerek uyardı. Bu arada yönetimin, Fenerbahçe derbisi sonrası sözleşmesini tek taraflı feshettiği Fransız futbolcu Pascal Nouma'nın cuma günü ülkesine dönmesi bekleniyor.