Beşiktaş'a Olcay Şahan müjdesi

Beşiktaş'a Olcay Şahan müjdesi
Beşiktaş'a Olcay Şahan müjdesi
Beşiktaş Sağlık Ekibi Sorumlusu ve A Takım Doktoru Ertuğrul Karanlık, sakatlığı bulunan Jose Sosa, Olcay Şahan ve Serdar Kurtuluş'un durumu hakkında bilgi verdi.

İSTANBUL - BJK TV'ye açıklamalarda bulunan Ertuğrul Karanlık, Jose Sosa'nn topla çalışmalara başladığını belirterek, "Sabah yaptığımız kontrollerin ardından Jose Sosa'nın topla çalışmasına karar verdik ve bugün topla çalışmalara başladı. Taraftarlarımızdan çok soru geliyor, 'Sosa ne zaman oynayacak?' şeklinde. Sosa konusunda acele etmeden, önümüzdeki günlerde futbolcumuzu takıma geri vermeyi planlıyoruz" diye konuştu.

Bilic: Hayal kırıklığı yaşıyoruz


Ertuğrul Karanlık, Kayseri Erciyesspor karşılaşmasında aldığı darbenin ardından oyuna devam edemeyen Olcay Şahan'ın önemli bir sorunu bulunmadığını aktararak, şunları kaydetti:
"Yapılan ilk kontrollerde ciddi bir problemle karşılaşmadık. Sonra 15-20 dakika oynadı ve çıkmak istedi. Oyundan çıktıktan sonra durumunu kontrol ettik ve herhangi bir tehlike olmadığını gördük. Sadece kulağının zarında hafif bir kanama vardı. Maçın ardından yaptığımız incelemelerde de baş ağrısı veya dönmesi gibi bir problemle karşılaşmadık. Şu an futbolcumuz kontrol amaçlı hastanede ve testlerden geçtikten sonra son durumunu kamuoyu ile paylaşırız ancak şunu söyleyebilirim; durumu gayet iyi ve herhangi bir problemi bulunmuyor."

Serdar Kurutuluş'un durumundan oldukça memnun olduğunu vurgulayan Karanlık, deneyimli oyuncunun sıkıntısız bir şekilde topla çalışmalarına devam ettiğini aktardı. (AA)

Oğuzhan'ın Bülent Korkmaz isyanı!