Beşiktaş'a Pancu müjdesi

Romanya'nın Danimarka ile oynadığı maçı dizindeki ağrılar nedeniyle tamamlayamayan ve dün MR'ı çekilen Beşiktaş'ın Rumen futbolcusu Daniel Pancu'nun ciddi bir sakatlığının bulunmadığı açıklandı.
Haber: ORHAN YILDIRIM / Arşivi

İSTANBUL - Romanya'nın Danimarka ile oynadığı maçı dizindeki ağrılar nedeniyle tamamlayamayan ve dün MR'ı çekilen Beşiktaş'ın Rumen futbolcusu Daniel Pancu'nun ciddi bir sakatlığının bulunmadığı açıklandı. İletişim Komitesi Başkanı Mete Düren, çekilen MR sonucunda Pancu'da eski sakatlığının dışında yeni bir şeye rastlamadıklarını belirterek, "Buzlu zeminde oynadığı maçta aldığı darbe sonucunda dizinde ödem oluşmuş. Bu ödemin geçmesi için üç gün gerekli. Pancu üç gün dinlenip, tedavi olacak ve ardından takımla birlikte çalışmalara başlayacak" diye konuştu. Düren, Rumen oyuncunun cumartesi günkü Denizlispor maçında oynayıp oynamayacağına Lucescu'nun karar vereceğini sözlerine ekledi.
Siyah-Beyazlılar Denizlispor maçı hazırlıklarına başlarken, cezalı Yasin'in yokluğunda Giunti orta sahada görev yapacak. Lucescu'nun ilk onbirde görev vermeyi planladığı Pascal Nouma, artık eski formuna kavuştuğunu belirterek, "90 dakika şans verilirse, gerçek Nouma'yı herkes görecek. Bundan sonra sadece attığım gollerle kendimden söz ettireceğim" dedi.