Beşiktaş'a Ronaldinho şoku

Beşiktaş'a Ronaldinho şoku
Beşiktaş'a Ronaldinho şoku
Siyah-beyazlı ekibin Ocak ayında transfer etmeyi planladığı Ronaldinho'dan kötü haber geldi.

Mehmet ÇİFTÇİ / MADRID (DHA) - Atletico Mineiro kulüp doktoru Rodrigo Lasmar, Ronaldinho’nun sağlık durumu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

'Arabasını tamir edemez, şikeyi nasıl yapsın?'


BALDIRINDA ÜÇÜNCÜ DERECE YIRTIK

Oyuncunun sakatlığının ciddi olduğunu ve beklentilerin aksine uzun bir hazırlık çalışması gerekebileceğini vurgulayan Lasmar, "Sağ baldırında üçüncü derece yırtık var, tedavisine başlandı. Önümüzdeki 10 gün içinde çalışmalara başlar, ama görünüşe aldanmayalım. Sağlık heyeti eşliğinde uzun süreli bir antrenman dönemi Ronaldinho’yu bekliyor. En iyimser olasılıkla gelecek yılın ilk aylarında tam performansla takıma katkıda bulunabilir. Çalışmalara erken başlayabilir, ama forma giymesi uzun sürecektir" dedi.

Fikret Orman gözyaşlarına boğuldu


"BREZİLYA'DA KALABİLİR" İDDİASI

Brezilya basını, Ronaldinho’yu devre arasında transfer etmek isteyen kulüplerin, sakatlık haberi sonrası bu düşüncelerini ertelemek zorunda kalacağını iddia etti. Doktorların Aralık ayında Fas’da düzenlenecek Dünya kulüpler turnuvasına yetiştirmeye çalışacağı Ronaldinho'nun, bu turnuvada forma giymesi halinde bile kulübünde kalabileceği belirtildi.

ÇEBİ MÜJDEYİ VERMİŞTİ

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, bir gazeteye verdiği demeçte, Brezilyalı yıldızın menajeri ile görüştüklerini ve Ronaldinho'nun Ocak ayında siyah-beyazlı takımın formasını giyebileceğini açıklamıştı.

Nihat'ın şampiyonluk adayı F.Bahçe