Beşiktaş'a sakatlık şoku! Gökhan Töre...

Beşiktaş'a sakatlık şoku! Gökhan Töre...
Beşiktaş'a sakatlık şoku! Gökhan Töre...
Beşiktaş Sağlık Ekibi Sorumlusu ve A Takım Doktoru Ertuğrul Karanlık, sakat futbolcuların sağlık durumlarıyla ilgili BJK TV'ye konuştu.

"SERDAR KURTULUŞ'UN DURUMUNDAN MEMNUNUM"

Sivasspor maçında sakatlanan Serdar Kurutuluş'un durumu ile ilgili konuşan Ertuğrul Karanlık, "Serdar Kurtuluş çalışmalarına devam ediyor ve durumundan memnunum. İyiye gittiği için bugün yürüyüşlere başladı. Yakın zaman içerisinde bisikletle de çalışmaya başlayacak. Durumunun iyi olduğunu söyleyebilirim" dedi.

Tolga Zengin'den Bosna mesajı


"JOSE SOSA İYİLEŞMEK İÇİN ÇOK ÇALIŞIYOR"

Arjantinli oyuncu Jose Sosa'nın sakatlığı hakkında ise Karanlık, Jose Sosa'nın da tıpkı Serdar Kurtuluş gibi iyi durumda olduğunu vurgulayarak, "Sosa konusunda herhangi bir sıkıntımız yok ve çalışmalarına devam ediyor. Son raporlara baktığım zaman hızla iyiye gittiğini gördüm. İyileşmek için o kadar çok çalışıyor ki, bu özverisinden dolayı yarın ona izin verdim. Pazar günü ise Jose Sosa ile yaptığımız çalışmalara devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"MUSTAFA PEKTEMEK İYİYE GİDİYOR"

Golcü futbolcu Mustafa Pektemek'in durumunu da değerlendiren Ertuğrul Karanlık şu şekilde konuştu:
"Mustafa Pektemek de Sosa ve Serdar Kurutuluş gibi iyiye gidiyor. Sakatlığında iki buçuk haftayı geri bıraktı. Yüzde yüze yakın bir performansa yaklaştı. Kayseri Erciyesspor maçında riske girmeden önümüzdeki hafta tam performansla Mustafa'yı takıma geri vereceğiz."

"GÖKHAN TÖRE'NİN TEDAVİSİNE BAŞLANDI"

UEFA Avrupa Ligi C Grubu'nda, Partizan karşısında 4-0 kazanılan maçta hafif bir sakatlık yaşayan Gökhan Töre ile ilgili konuşan Ertuğrul Karanlık, "Partizan maçından önce Gökhan Töre, sağ kasık bölgesinde ağrısı olduğunu söyledi ve hemen tedavi ettik. Ardından hocamız ile konuşarak oynaması kararını verdik. Bugün Gökhan Töre ile ilgili kontrollerimizi yaptık ve sağ kasıkta 1. derece zorlama olduğunu tespit ettik. Gökhan'ın tedavisine hemen başladık" dedi.

Ertuğrul Karanlık, İsmail Köybaşı'nın durumunun ise ciddi olmadığını, ancak kontrol amaçlı olarak MR çekileceğini sözlerine ekledi.

'Beşiktaş Partizan'a acımadı'