Beşiktaş'a şok haber! Kapanabilir

Beşiktaş'a şok haber! Kapanabilir
Beşiktaş'a şok haber! Kapanabilir
Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger'in sahaya şişe atıldığı gerekçesiyle Beşiktaş'ı UEFA'ya şikayet etmesi siyah-beyazlı camiada panik yarattı.

Teknik direktör Slaven Bilic'e Arsenal maçındaki yoğun itirazı nedeniyle verilen 1 maçlık cezayla sarsılan siyah-Beyazlı kulüp , başka bir tehlikeyle de karşı karşıya kaldı.

İşte UEFA'nın Bilic kararı!


Arsenal Menajeri Arsene Wenger, "Sahayı terkederken bana bir şişe ya da başka bir şey atıldı. Durumu hemen UEFA'ya bildirdim" dedi. Arsenal Menajeri Fransız hocanın bu şikayeti, siyah-beyazlılara büyük bir korku yaşattı.

"HAKSIZLIK OLUR"

Bu arada maçı takip eden UEFA gözlemcileri, sahaya tribünde yaralanan taraftar için ambulans girmesinin sakıncalı olduğu yolunda bir rapor tuttu. Beşiktaşlı yönetici Metin Albayrak, "Eğer UEFA sahamızı kapatmaya kalkarsa bu büyük bir haksızlık olur" ifadesini kullandı.

UEFA'DAN ŞOK RAPOR

UEFA gözlemcileri, passolig kartlarında sadece Beşiktaş takımının logosu bulunduğunu öne sürerek, "UEFA maçlarında sadece Beşiktaş'ın passolig kartlarında logosu olması çok yanlış. Mutlaka iki takımın logosu bulunması gerekirdi" yorumunu yaptı. (Takvim)

Wenger: Beşiktaş çok iyi takım