Beşiktaş'a yumurtalı protesto

Beşiktaş'a yumurtalı protesto
Beşiktaş'a yumurtalı protesto
Siyah-beyazlı taraftarlar, deplasmanda 3-0 kaybedilen Sivasspor maçı sonrası futbolcular ve Başkan Fikret Orman'ı protesto etti.

İSTANBUL - Sivasspor'a 3-0 yenilerek, Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılma yolunda ağır yara alan Beşiktaş , taraftarl tepkisiyle karşılaştı.

Sivasspor: 3 - Beşiktaş: 0


Geç saatlerde Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelen siyah-beyazlı kafileyi yaklaşık 100 kişilik taraftar grubu karşıladı. Taraftarlar, hafta içinde resmi internet sitesinden ezeli rakipleri " Fenerbahçe 'nin seyircisiz oynama cezasının kalkması gerektiği" şeklinde açıklama yayımlanmasından dolayı tepki gösterdikleri Kulüp Başkanı Fikret Orman'ı istifaya davet etti.

Futbolculara da tepki gösteren taraftarlar, eğlence mekanında silahla yaralanan Gökhan Töre'ye atıfta bulundukları pankartlar açtı. Çevik kuvvetin önlem almasıyla futbolculara ulaşamayan taraftarlar, takım otobüsüne bozuk para, çakmak ve yumurta attı.

Beşiktaş kafilesini taşıyan otobüs, daha sonra yoğun güvenlik önlemleri altında havalimanından ayrıldı.

Olaylı gece istifa getirdi!

REINA BU TARAFTAN!

Öte yandan Fenerbahçe maçı sonrası bir gece kulübüne giden futbolcuların bu davranışı siyah-beyazlıların aklından silinmedi. Beşiktaşl taraftarılar, Masquerade ve Reina gibi iki ünlü gece kulübünün yol tarifini yaptıkları pankartla futbolcuları protesto etti. (AA)

Orman: Bu kadar şerefsizce...