"Beşiktaş'ı istiyorum"

"Beşiktaş'ı istiyorum"
"Beşiktaş'ı istiyorum"
"Avrupa'da oynayacağım. Türkiye ve Beşiktaş çok iyi" diyen Sambacı, İstanbul'da yapılan pazarlıkların sonuçlanmasını bekliyor.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Transfer Komitesi Başkanı Deniz Atalay, Genel Sekreter Metin Albayrak, Ronaldinho'nun ağabeyi ve menajeri Roberto Assis ile Türkiye temsilcisi Ayhan Yeşilbaş dün akşam Nişantaşı Park Şamdan'da bir kez daha pazarlık masasına oturdu.

Beşiktaş'a City'den kötü haber


Sabah Gazetesi'nden Fatih Doğan'ın haberine göre; Yaklaşık 2.5 saat süren görüşmede Beşiktaş, 4.5 milyon euroya kadar çıktı. İlk görüşmede 7 milyon eurodan kapıya açan Assis, dün 6.5 milyon euroya düştü ancak daha fazla inmedi. Taraftar arasındaki son görüşmeler bugün yapılacak.

GREMIO DA 5 MİLYON EURO VERİYOR

Beşiktaş, aradaki 2 milyon euroluk fark için sponsor bulabilirse, ağabeyinden haber bekleyen ve Al Rayyan'ın 7.5 milyon euroluk teklifini geri çeviren Ronaldinho Kartal olacak. Assis, "Ronaldinho'ya birkaç teklif var. Avrupa'dan yapılan en ciddi görüşmemiz Beşiktaş'la. Biz de Beşiktaş'la anlaşmak istiyoruz. Ronaldinho İstanbul 'da yaşamak ve Beşiktaş formasını giymek istiyor. Bizden haber bekliyor" diye konuştu.

Bu arada yıldız oyuncuya ülkesi Brezilya'dan Greimo da yıllık 5 milyon euro önerdi.

Orman'dan 'adalet' vurgusu


TEK RAKİBİ DROGBA

Türkiye'de bir futbolcuya ödenen en yüksek ücreti bu sezon Galatasaraylı Drogba kazanıyor. Fildişili yıldız, sarı-kırmızılılardan 6 milyon euro garanti ve maç başına 15 bin euro alıyor.

Eğer Beşiktaş, Ronaldinho'nun istediği yıllık 6.5 milyon euroyu kabul ederse Brezilyalı yıldız da Drogba ile yaklaşık aynı parayı kazanacak.

Alex'in yerine Ronaldinho