Beşiktaş'ı yakan imza

Beşiktaş'ı yakan imza
Beşiktaş'ı yakan imza
Demirören yönetiminin Mendes ile protokol yaparak, Fernandes'in 15 milyon eurodan ucuza satılması durumunda 2 milyon euro ödeme sözü verdiği iddia edildi.

Beşiktaş camiası, Hugo Almeida'nın sözleşmesinin bitiminde Jorge Mendes'in ortağı olduğu fona neden 3.3 milyon euro ödeneceğini tartışıyor. Buna benzer bir durumun Manuel Fernandes'te de yaşandığı öne sürüldü.

Skandal! Fernandes'e yumruk, Oğuzhan'a tekme


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; 1 Temmuz 2011'de Beşiktaş'la sözleşme imzalayan Fernandes için menajeri Mendes'le 7 ay sonra ek bir protokol yapıldı.

15 MİLYON EURO'YA SATMAK ŞART!

O dönem Beşiktaş'ın yönetimde olan Başkanı Yıldırım Demirören ve ekibinin, yapılan bu protokolle Fernandes'in 15 milyon eurodan aşağı bir rakama satılması durumunda Mendes'e 2 milyon euro ödeme yapılmasını içeren bir anlaşmaya imza attıkları ortaya çıktı. Yıldırım Demirören yönetimi, Beşiktaş'a geldiği dönemde Portekizli yıldızın ücretini de 15 günlük süreçte zamlandırdı.

Ve Fernandes sessizliğini bozdu


FERNANDES'İN PİYASA DEĞERİ DÜŞTÜ

1 Temmuz 2011 tarihinde yıllık 1 milyon 750 bin euroya mukavele imzalanan Fernandes'le 15 Temmuz 2011 tarihinde ikinci bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşmaya göre tecrübeli futbolcunun yıllık ücreti 350 bin euro artırılarak 2 milyon 100 bin euroya çıkarıldı. Son günlerde kadroya bile giremeyen ve gece hayatı nedeniyle taraftarın da hedefi olan yıldız futbolcunun yurt piyasasının 5 milyon euroyu bile bulmadığı bildirildi.

YİNE OLAY ÇIKARDI ÖNDER ÖZEN RAPOR VERECEK

Önceki gece Oğuzhan ile eğlenen Fernandes'e taraftarlar saldırdı. Oğuzhan'ın da darp edildiği gece için Beşiktaş yönetimi Önder Özen'den rapor istedi. Futbol Genel Direktörü Özen, iki futbolcunun ifadesini alacak. 

Beşiktaş yönetimi temkinli