Beşiktaş'ı yenmek zor

Beşiktaş, Dinamo Bükreş maçını iki sakat vererek kazandı. Sert geçen karşılaşmada sakatlanan Pancu ve Ahmet Yıldırım'ın, Fenerbahçe maçında oynaması bekleniyor.

İSTANBUL - Beşiktaş, Dinamo Bükreş maçını iki sakat vererek kazandı. Sert geçen karşılaşmada sakatlanan Pancu ve Ahmet Yıldırım'ın, Fenerbahçe maçında oynaması bekleniyor. Karşılaşmaya sağlı sollu ataklarla başlayan taraf Siyah-Beyazlılar olmasına rağmen istedikleri golü bir türlü bulamadı. 28. dakikada, sağ taraftan kendisine havadan atılan topu kafasıyla kalecisine kazandırmak isteyen Ahmet Yıldırım, pasını Bükreşli oyuncuya verdi. Cordoba, kendisini geçen oyuncuyu yere yıkınca hakem penaltı noktasını gösterdi. Atışı Dragam kullandı: 0-1.
Santra vuruşunu yapan Siyah-Beyazlılar'da Kaan Dobra sahneye çıktı, yaklaşık 30 metreden vurduğu şut durumu eşitledi: 1-1. İkinci yarıda Tümer, Ali Cansun ve Eser'le gol arayan Beşiktaş galibiyet golünü bulmakta gecikmedi. Zago'nun orta sahadan gönderdiği akıl dolu pası Tamer, boş durumdaki Eser'e o da kaleye gönderdi: 2-1.
79'da Tümer sağdan ceza alanına girdi, sert vurdu ama kaleci topu kornere attı. İki dakika sonra bu kez topu auta gönderen isim Eser'di.
(Spor Servisi)