Beşiktaş'ın Antalyaspor kadrosu

Beşiktaş'ın Antalyaspor kadrosu
Beşiktaş'ın Antalyaspor kadrosu
Spor Toto Süper Lig'in 6'ıncı haftasında Medical Park Antalyaspor'a konuk olacak Beşiktaş'ta maç kadrosu belli oldu.

AA - Beşiktaş , Medical Park Antalyaspor ile oynayacağı maç için Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan özel bir uçakla Antalya 'ya hareket etti.

Kafile başkanlığını yönetim kurulu üyesi Ahmet Kavalcı'nın yaptığı siyah-beyazlılarda, kadroda şu futbolcular bulunuyor:
Tolga Zengin , Cenk Gönen, Günay Güvenç, Tomas Sivok, Serdar Kurtuluş, Julien Escude, Ersan Gülüm, Atiba Hutchinson, Bruno Dentinho, İbrahim Toraman, Necip Uysal, Manuel Fernandes, Veli Kavlak, Hugo Almeida, Ömer Şişmanoğlu, Gökhan Töre, Olcay Şahan, Kerim Frei, Ramon Motta, Muhammed Demirci ve Mustafa Pektemek.

Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, kadroya sakatlıkları bulunan Oğuzhan Özyakup, Mehmet Akgün ve Gökhan Süzen'in yanı sıra İsmail Köybaşı, Pedro Franco, Filip Holosko, Michael Eneramo, Sezer Öztürk ve Uğur Boral'ı almadı.

Antalya'ya giden kafilede ayrıca Kulüp İkinci Başkanı ve İcra Kurulu Başkanı Ahmet Nur Çebi, Sayman Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ürkmezgil ile Pazarlama ve Sponsorluklardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mete Vardar da yer aldı.