Beşiktaş'ın bitmeyen Ronaldinho aşkı

Beşiktaş'ın bitmeyen Ronaldinho aşkı
Beşiktaş'ın bitmeyen Ronaldinho aşkı
Siyah-beyazlılar, Brezilyalı yıldız Ronaldinho'yu kadrosuna katmak için tekrar görüşmelere başladı.

ALİ DANAŞ / İSTANBUL (DHA) - Kulüp İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin yürüttüğü transfer görüşmelerinde büyük bir aşama kaydedilse de Ronaldinho, ülkesinin basınına kafa karıştıran açıklamalar yapmaya devam ediyor.

Necip Uysal'dan 'kavga' açıklaması


RONALDİNHO: BÜTÜN YETKİLER ABİMDE''

Fas'ta düzenlenen Dünya Kulüpler Şampiyonasının sona ermesinin ardından geleceği ile ilgili konuşan Ronaldinho, abisi Roberto Assis ile genel düşüncelerinin Atletico Mineiro'da kalmaktan yana olduğunu ama futbolda her an herşeyin mümkün olduğunu söyledi.

Dünyaca ünlü yıldız, "Şu anda düşündüğüm tek şey futbolu unutup tatil yapmak. Abim ile transfer konularını konuştuk ve benim adıma gereken neyse yapacak. Şu anda sadece tatile çıkıp futbolu unutmak istiyorum. Bütün görüşmeleri ve anlaşmaları abim yapacak" dedi.

Brezilya basını, bu açıklamaları, "Atletico'ya yeniden imza atmak isteyen Ronaldinho'nun kendisi ile ilgilenen diğer kulüplere de açık kapı bırakması" olarak yorumlandı.

Fernandes yine yok


AHMET NUR ÇEBİ, ASSIS'İ İSTANBUL'A ÇAĞIRDI

Beşiktaş cephesinde ise Ahmet Nur Çebi, Ronaldinho transferinde tekrar atağa geçti ve Roberto Assis'i görüşme yapmak için İstanbul'a çağırdı. Bu görüşmeye elinde güçlü kozlar ile çıkmak isteyen Çebi, Ronaldinho'un ücretinin önemli bir kısmını karşılayacak sponsor ile çok büyük oranda anlaştı. Arada kalan ufak pürüzlerin de Roberto Assis ile yapılacak görüşmelerde ortadan kalkacağı öğrenildi.

Beşiktaşlılar iki gün süre verdi