Beşiktaş'ın hedefi Avrupa Ligi şampiyonluğu

Beşiktaş'ın hedefi Avrupa Ligi şampiyonluğu
Beşiktaş'ın hedefi Avrupa Ligi şampiyonluğu
Beşiktaş Kulübü Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, mücadele ettikleri tüm kulvarlarda sonuna kadar başarıyı hedeflediklerini söyledi.

EDİRNE - Ahmet Ürkmezgil, Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde siyah-beyazlı kulübün tarihinde önemli yere sahip olan Süleyman Seba, Şeref Bey ve Hakkı Yeten adına düzenlenen odaların açılışını yapmak üzere geldiği Edirne'de gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Beşiktaş Genel Sekreteri, Süper Lig'de dün Akhisar Belediyespor karşısında şansız bir mağlubiyet yaşadıklarını belirtti. Ligde önlerinde daha çok maç olduğunu anlatan Ürkmezgil, "Her maç galip gelinse ligin tadı ve anlamı olmaz. Mutlaka galibiyetler, mağlubiyetler ve beraberlikler olacaktır. Dün akşam da şansız bir günümüzdeydik. Futbolcularımız bu neticeyi mutlaka telafi edecektir" diye konuştu.

Vodafone Arena'nın yapımının çok hızlı bir şekilde devam ettiğini anlatan Ürkmezgil, bir gazetecinin "UEFA'da hedef nedir?" sorusu üzerine, "Şampiyon olmak istiyoruz. Tabii ki sonuna kadar gitmek istiyoruz. Beşiktaş Kulübü çıktığı her yolda, her kulvarda sonuna kadar başarıya gitmek isteyen bir kulüptür. UEFA'da da bu geçerlidir" diye konuştu. (AA)