Beşiktaş'ın Quaresma kararı

Beşiktaş'ın Quaresma kararı
Beşiktaş'ın Quaresma kararı
Sporting Lizbon Kulübü Başkanı Bruno de Carvalho'nun "Quaresma'yı takımımda görmek isterim" açıklamasına, Beşiktaş yönetiminden cevap geldi. İkinci Başkan Ahmet Nur Çebi, "Oyuncu satmanın aksine yeni transferler yapacağız" dedi.

Beşiktaş'ın UEFA Avrupa Ligi H Grubu’ndaki rakiplerinden Sporting Lizbon'un, Ricardo Quaresma ile ilgili transfer beklentisi karşılık bulmadı.

Yeşil-Beyazlılar’ın Başkanı Bruno de Carvalho’nun, “Quaresma’yı takımımda görmek isterim. Onu çok beğeniyorum. Takımımızın oyun taktiği için de oldukça uygun bir isim. Hem de en olgun çağında” sözleriyle ilgili değerlendirmede bulunan Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Portekizli futbolcu için kapıyı hiç açmadan kapattı.

Ospina'dan Beşiktaş sürprizi

Konuyla ilgili olarak Fanatik'e değerlendirmede bulunan Çebi, “Daha önce Başkanımız Fikret Orman’ın defalarca açıkladığı gibi sezon sonuna kadar hiçbir oyuncumuzu satmayı düşünmüyoruz. Quaresma’yla beraber Gökhan Töre ve Oğuzhan Özyakup için de çıkan iddialar var. Bu oyuncularımız, takımımızın iskeletini oluşturan isimler” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş’ın 2 numarası, “Bize gelen resmi bir şey yok. Biz oyuncu satmanın aksine şampiyonluğa giden yolda takımımıza güç katması için yeni transferler yapacağız” diye konuştu.

Beck: Beşiktaşlı olmanın tadını çıkarıyorum