Beşiktaş'ın rakibi belli oluyor

Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme kuraları bugün İsviçre'de çekilecek. Devler Ligi'nde gruplara kalmak için iki ön eleme oynaması gereken Beşiktaş'ın ikinci ön elemede karşı karşıya geleceği rakibi de belli olacak.

NYON - Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme kuraları bugün İsviçre'de çekilecek. Devler Ligi'nde gruplara kalmak için iki ön eleme oynaması gereken Beşiktaş'ın ikinci ön elemede karşı karşıya geleceği rakibi de belli olacak. Saat 13.00'te başlayacak kura çekiminde Şampiyonlar Ligi'nin bir ve ikinci ön eleme maçlarının eşleşmeleri belirlenirken, Beşiktaş ilk maçını 1 Ağustos, ikinci karşılaşmasını ise 8 Ağustos'ta oynanacak.
Muhtemel rakipler şöyle: B. Jerausalem (İsrail), Zaglebie Lubin (Polonya), NK Domzale (Slovenya), Elfsborg (İsveç), FK Sarajevo (B. Hersek), Ventspils (Letonya), Zilina (Slovakya), Derry City (İrlanda), Hafnarfjordur (İzlanda), FBK Kaunas (Litvanya), Tampere United (Finlandiya), Sheriff Trispol (Moldova), Olimpi Rustavi (Gürcistan), Pobeda Prilep (Makedonya). (Spor Servisi)