Beşiktaş'ın son sürprizi: Tolgay Arslan

Beşiktaş'ın son sürprizi: Tolgay Arslan
Beşiktaş'ın son sürprizi: Tolgay Arslan
Ara transferde Alexander Milosevic ve Daniel Opare'yi kadrosuna katan Beşiktaş, Hamburg forması giyen Tolgay Arslan'ın transferini de açıklamaya hazırlanıyor.

ANTALYA - Tolgay Arslan'ın menajeri ile her konuda anlaşan siyah-beyazlı kulüp, Hamburg'u da bonservis konusunda ikna ettikten sonra 24 yaşındaki orta saha oyuncusunu Antalya kampına dahil edecek. Hamburg'a 500 bin Euro'luk teklif yapan Beşiktaş , Alman kulübünden gelecek cevabı bekliyor.

Ve Beşiktaş, Opare'yi açıkladı


Bir ara Trabzonspor'un da gündemine gelen Tolgay, İstanbul 'da oynamak istediği için Beşiktaş'ı tercih etti. Başarılı futbolcu, devre arasında transfer edilirse Türk statüsünde, sezon sonu transfer edilirse yabancı statüsünde olacağı için yönetim bu transferi mutlaka Ocak ayında gerçekleştirmek istiyor.

Tolgay, U-19 U-20 ve U-21 seviyesinde 3 kez Türk Milli Takımı, 4 kez de Alman Milli Takımı'nda oynadıktan sonra tercihini Almanya Milli Takımı'ndan yana kullanmıştı.

Beşiktaş, stoper Alexander Milosevic ve sağ bek Daniel Opare'nin ardından Tolgay'ı da açıkladıktan sonra ara transferi kapatacak. ALİ DANAŞ (DHA)

Bursaspor'dan Beşiktaş'a çılgın teklif