Beşiktaş'ın yeni formaları tanıtıldı

Beşiktaş'ın 2007-2008 sezonu formaları ve Kartal Yuvası mağazalarının tanıtımı yapıldı. Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen defilede futbolcular da mankenlik yaptı.

İSTANBUL - Beşiktaş'ın 2007-2008 sezonu formaları ve Kartal Yuvası mağazalarının tanıtımı yapıldı. Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen defilede futbolcular da mankenlik yaptı. Defilenin sonunda iki manken sırtlarında, geçen günlerde vefat eden tribün liderlerinden 'Optik Başkan' lakaplı tribün lideri Mehmet Işıklar ve yine geçen haftalarda vefat eden Barış Akarsu'nun adlarının yazılı olduğu siyah formalarla podyuma çıktı.
Kaleci Rüştü Reçber'le ilgili dün ilginç bir gelişme yaşandı. Sabah saatlerinde ajanslara Rüştü'nün Alman spor dergisi Kicker'le yaptığı bir söyleşi düştü. Söyleşide Rüştü yeni sezonda kendisinin başarılı olamayacağını düşünenleri şaşırtacağını iddia ediyordu. Buna karşın Beşiktaş öğleden sonra kulübün internet sitesinde bir açıklama yayımlayarak var olan söyleşiyi yalanladı.
Diatta ile anlaşma sağlandı
Stoper arayışlarını sürdüren Beşiktaş, St. Etienne'de forma giyen Senegalli Lamine Diatta ile prensip anlaşmasına vardı. 32 yaşındaki oyuncu, bugün Fransa'da sağlık kontrolünden geçerse perşembe günü İstanbul'a gelerek resmi sözleşme imzalayacak. Beşiktaş, Diatta ile görüştüğünü İMKB'ye de bildirdi. (Spor Servisi)