Beşiktaş'ın yeni kaleci adayı İspanya'dan!

Beşiktaş'ın yeni kaleci adayı İspanya'dan!
Beşiktaş'ın yeni kaleci adayı İspanya'dan!
Devre arası transfer döneminde, yabancı bir kaleci arayışında olan siyah beyazlılar Deportivo La Coruna forması giyen İspanyol kaleci Fabricio Ramirez'i Beşiktaş'a transfer etmek istiyor.

Devre arası transfer döneminde kadrosuna yabancı bir kaleci katmak isteyen Beşiktaş yönetimi, rotasını İspanya'ya çevirdi. Bir süredir adaylar arasında tercih yapmaya çalışan siyah beyazlılar Deportivo forması giyen İspanyol kaleci Fabricio Ramirez'i transfer etmek istiyor.

Kısa adı Fabri olan 27 yaşındaki kalecinin, kulübü ile sözleşmesi sezon sonunda tamamlanacak. Siyah beyazlılar ilk aşamada İspanyol oyuncuyu devre arasında transfer etmeyi planlıyor. Ancak oyuncu için bonservis bedeli ödemek istemeyen yönetimin Deportivo ile anlaşamaması halinde transfer sezon sonuna da kalabilir.

Yönetim devre arası transfer döneminde hem Deportivo kulübü ile hem de Fabri ile masaya oturacak. Tarafların mütabakata varması halinde Fabri transferi gerçekleşecek.

Geçen sezon 31 maçta görev yapan Fabri, bu sezon sakatlığı nedeniyle henüz forma giyemedi. Sezon başında sağ dizinden sakatlanan 27 yaşındaki oyuncunun tedavisinin tamamlanmak üzere olduğu öğrenilirken, kısa süre içinde sahalara dönmesi bekleniyor.

OLUMLU RAPOR VERİLDİ

 

 Beşiktaş Kaleci Antrenörü Jose Sambade'nin de yakından tanıdığı Fabri için olumlu rapor verdiği öğrenildi. Sambade, Deportivo'da görev yaptığı dönemde İspanyol oyuncunun antrenörlüğünü yapmıştı.