Beşiktaşlı golcüye 5 talip

Beşiktaşlı golcüye 5 talip
Beşiktaşlı golcüye 5 talip
Siyah-beyazlıların 18 yaşındaki futbolcusu Sinan Kurumuş, beş kulübün takibinde olduğunu açıkladı.

BURSA (AA) -  Beşiktaş 'ın geçtiğimiz sezon devre arasında Ankaragücü'nden transfer ettiği Sinan Kurumuş, kulüp tesislerinde teknik direktör Slaven Bilic ile görüştüğünü belirterek, "Hocam yetenekli olduğumu, ama bu sene kendimi daha fazla geliştirebilmem için başka bir kulüp tarafından kiralanmamın iyi olacağını söyledi. Oynadıkça kendimi daha çok geliştireceğimi ve çok iyi bir kariyere sahip olabileceğimi, önümde 4-5 santrfor olduğunu ve şansımın az olduğunu da söyledi. Gidebileceğim bir kulüpte iyi bir performans sergileyip yeniden Beşiktaş'a dönmem halinde çok mutlu olacağını anlattı. Ben de böyle düşündüğümü söyledim. Bu da onu sevindirdi. Ayrıca yönetimle görüşüp bonservisimle verilmememi, gideceğim kulüpte her zaman takip edilmemi istedi" dedi.

Olcay Şahan'ın zor anları


AYBABA'NIN YAKIN TAKİBİNDE

Kurumuş, beş kulübün kendisiyle ciddi anlamda ilgilendiğini dile getirdi. Bunlarla ilgili menajerinin çalışmalarının sürdüğünü anlatan Kurumuş, "Medical Park Antalyaspor, Torku Konyaspor, Adana Demirspor, Manisaspor ve yetiştiğim İnegölspor'dan teklifler aldım. İnegölspor için şu an erken diye düşünüyorum. Çünkü ben İnegölspor'a vefa borcumu ödedim. Belki daha sonra İnegölspor olabilir. Diğer 4 kulüple menajerim görüşüyor" ifadesini kullandı.

Beşiktaş'a yeniden güçlü bir şekilde dönmeyi hedeflediğini vurgulayan Kurumuş, bunun için sürekli oynayabileceği bir takıma gitmek istediğini belirtti.

Beşiktaş'tan kombine açıklaması


Menajerinin, oynayabileceği kulübü seçeceğine dikkati çeken Kurumuş, "Önemli olan bu sene oynayabileceğim, kendimi geliştirebileceğim bir kulübe gitmem. O kulüpte varımı yoğumu ortaya koyup seneye Beşiktaş'a çok güçlü bir şekilde dönmek istiyorum" diye konuştu.

Kendisini Beşiktaş'a Aybaba'nın transfer ettiğini ancak bazı etkenlerden dolayı siyah-beyazlı takımda fazla forma imkanı bulamadığını ifade eden Kurumuş, Medical Park Antalyaspor ya da başka bir takıma kiralık gitmesinin, menajeriyle yapacağı seçime bağlı olduğunu sözlerine ekledi.

Almeida'nın Sevilla aşkı