Beşiktaşlılar bu sözlere kızacak!

Beşiktaşlılar bu sözlere kızacak!
Beşiktaşlılar bu sözlere kızacak!
Mancini'nin telkiniyle siyah-beyazlıların teklifini kabul ettiğini belirten Dany, "Hedefim yeniden sarı-kırmızılı formayı sırtıma geçirmek" dedi.

Beşiktaş ’ın ezeli rakibi Galatasaray ’dan kiraladığı Dany Nounkeu, transferi nedeniyle zaten tepkili olan siyah-beyazlı taraftarları iyice çileden çıkaracak açıklamalarda bulundu.

İbrahim Üzülmez geri dönüyor


Sabah Gazetesi'nde yer alan habere göre; ülkesindeki Camer-Foot adlı internet sitesinde konuşan Kamerunlu yıldız, Beşiktaş’ın teklifini kabul etmeden önce Roberto Mancini ile görüştüğünü belirterek, şu ifadeleri kullandı:
"Bana çok kaliteli bir futbolcu olduğumu, bununla birlikte kafasındaki sisteme uymadığımı dile getirdi. Bu yüzden kadroya giremez ve Dünya Kupası’nı kaçırırsam çok üzüleceğini belirtti."

AYRILIK UZUN SÜRMEYECEK

"Sözleri bana çok mantıklı geldi. Onu dinlemenin doğru olacağını düşünüp, Beşiktaş’a 'evet' dedim. Hiç istememe rağmen sezon sonuna kadar Galatasaray’dan uzak kalacağım. Ancak bu ayrılık umarım çok uzun sürmeyecek. Beşiktaş’taki ilk hedefim, kendimi gösterip, Galatasaray’a dönmek. Bunun için çok çalışacağım. Şimdi yeni bir sayfadayım."

Fikret Orman taraftara seslendi


EŞİNİN TERCİHİ DE ETKİLİ OLDU

Dany’nin Beşiktaş’a gelmesinde Galatasaray Teknik Direktörü Roberto Mancini’nin yanı sıra ailesinin de önemli rol oynadığı belirtildi. Yurt içi ve dışından birçok teklifi alan Dany’nin, oğlunun İstanbul ’da eğitim görmesi ve eşinin başka bir yerde yaşamak istememesi nedeniyle diğer kulüpleri eleyip, Beşiktaş’ın teklifini kabul ettiği öğrenildi.

İşte Beşiktaşlı Dany