Beşiktaşlılara Barcelona müjdesi

Beşiktaşlılara Barcelona müjdesi
Beşiktaşlılara Barcelona müjdesi
İspanyol devi Barcelona, maç takviminden dolayı Vodafone Arena'nın açılış maçına gelemeyecek. Ancak Beşiktaş Kulübü Başkan Fikret Orman, Katalan ekibiyle 2016-2017 sezonu açılışında yeni statlarında karşılaşacaklarının müjdesini verdi.

Beşiktaş'ın, yeni stadı Vodafone Arena'nın açılışı için anlaşmak istediği Barcelona'dan kötü haber geldi. İspanyal devinin, takviminin uymaması nedeniyle Vodafone Arena'nın açılışına gelemeyeceği öğrenildi. Siyah-beyazlı kulübe Katalan ekibinden gelen iyi haber ise taraftarları sevindirecek.

Fanatik'te yer alan habere göre; Başkan Fikret Orman, "Stadımızın açılışına Barcelona gelemeyecek. Maç takvimlerindeki uyuşmazlıktan ötürü bu gerçekleşmiyor. Ancak yeni sezon açılışı için Vodafone Arena'ya gelecekler. Sezonu Barcelona'yla açacağız" dedi.

Beşiktaş'a 25 milyon TL

"TARAFTAR FORMA ALSIN"

Siyah-beyazlı taraftara mesaj yollayan Başkan Orman, "Devre arası transfer beklentisi var. Stadın bitmesi bekleniyor. Şampiyonluk isteniyor. Bunları yapmak için masraf yapmak gerekiyor. Bunlar hep parayla olan şeyler. Vodafone Karakartal projesinde 1 milyon üyeye çıkalım, biz de transfer yapalım. Her beklentiye karşılık vermeye çalışıyoruz. Stat bitince sıkıntıları açacağız. Çabalarımızın desteklenmeye ihtiyacı var. Stadın arazisinin bir sınırı var. O araziye sığabilecek en yüksek kapasiteli stadı yapıyoruz" ifadelerini kullandı.

'Surdan önce duşu yaptırın!'