Beşiktaş'ta 38 günlük tatil başladı

Beşiktaş'ta 38 günlük tatil başladı
Beşiktaş'ta 38 günlük tatil başladı
Süper Lig'in son haftasında Gençlerbirliği ile 1-1 berabere kalan siyah beyazlılar, bu sabah sezonun son toplantısını gerçekleştirdi.

Nevzat Demir Tesisleri'nde futbolcularla toplantı yapan teknik direktör Slaven Bilic, yeni sezon için uyarılarda bulunmayı da ihmal etmedi.

"ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ 'I YARATMAK İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ"

Hırvat teknik adam, oyunculara bu sezon yaşanan tüm sıkıntılara rağmen üçüncülüğün kabul edilebileceğini ama başarı olmadığını söyledi.

Biliç'in futbolculara hitaben yaptığı konuşmanın satırbaşları şöyle:
"Hepinize iyi tatiller diliyorum. Sıkıntılı bir sezonu bitirdik. Yaşadığımız problemleri tek tek söylemeye gerek yok. Hepimiz biliyoruz. İkinci olarak Şampiyonlar Ligi 'ne doğrudan gitmeyi istedik ama olmadı. Beşiktaş için 3.lüğün iyi bir sonuç olmadığını biliyoruz. Ancak bu sezon için bu durumun kabul edilebilir olduğunu söyleyebiliriz. Yeni sezonda böyle bir sıralamada olmamak için çok çok çalışmalıyız. Yine şampiyonluk hedefi ile başlayacağımız bir sezon olacak. Herkes tatilde iken hatalarını düşünmeli ve düzeltmenin yollarını bulmalı. Artılarımızı da üstüne koyup yeni sezonda şampiyon Beşiktaş'ı yaratmak için mücadele edeceğiz."

YENİ SEZON STARTI 24 HAZİRAN'DA VERİLECEK

Şampiyonlar Ligi'nde 2 eleme oynayacak olan Beşiktaş yeni sezon çalışmalarına 24 Haziran'da start verecek. Siyah-Beyazlı takım, sağlık kontrolleri ve Nevzat Demir Tesisleri'nde bir hafta yapacakları idmanların ardından kamp için yurt dışına gidecek. Ali DANAŞ (DHA)