Beşiktaş'ta biletler satışa sunuldu

Beşiktaş'ta biletler satışa sunuldu
Beşiktaş'ta biletler satışa sunuldu
Siyah-beyazlı takımın Spor Toto Süper Lig'de yapacağı Çaykur Rizespor maçı ile UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağı Asteras maçlarının biletleri satışa çıkarıldı.

İSTANBUL - Siyah-beyazlı takım, Süper Lig'in 2. haftasında 15 Eylül Pazartesi günü saat 20.00'de Atatürk Olimpiyat Stadı'nda Çaykur Rizespor'u konuk edecek. Beşiktaş , bu karşılaşmadan 3 gün sonra, 18 Eylül Perşembe günü saat 20.00'de yine Atatürk Olimpiyat Stadı'nda UEFA Avrupa Ligi C Grubu'ndaki ilk maçında Yunanistan temsilcisi Asteras'ı ağırlayacak.

Kulüpten yapılan açıklamaya göre, Çaykur Rizespor karşılaşmasının biletleri bugün saat 11.00'den itibaren, sadece Passolig kart sahipleri için satışa sunuldu. Asteras maçının biletler ise yine aynı saatte, www.passo.com.tr" internet adresinden satışa çıkarıldı.

Ayrıca, Asteras karşılaşmasına özel olarak tek maçlık plastik bilet satışları da yapılacak. Passolig kartı olmayan ve bu mücadeleye bilet satın almak isteyen taraftarlar, 9 Eylül Salı günü saat 12.00'den itibaren tek maçlık plastik biletlerini satın alabilecekler.

Beşiktaş-Çaykur Rizespor maçının bilet fiyatları şöyle:
Kuzey kale arkası: 20 lira
Doğu tribün: 35 lira
Batı tribün: 45 lira
Batı VIP: 100 lira
Beşiktaş-Asteras müsabakası için Passolig üzerinden satışa çıkacak biletlerin fiyatları şu şekilde:
Kuzey kale arkası: 30 lira
Doğu tribün: 50 lira
Batı tribün: 60 lira
Batı VIP: 120 lira
Beşiktaş-Asteras müsabakası için satışa çıkacak plastik biletlerin fiyatları ise şöyle:
Kuzey kale arkası: 40 lira
Doğu tribün: 60 lira
Batı tribün: 70 lira
Batı VIP: 130 lira

Passolig kart sahipleri, iki karşılaşma için de bilet satın almaları durumunda fiyat avantajından yararlanabilecek. Her iki karşılaşma için Passolig kart sahiplerine sunulan avantajlı bilet fiyatları şöyle:
Kuzey kale arkası: 35 lira
Doğu tribün: 60 lira
Batı tribün: 70 lira
Batı VIP: 150 lira (AA)