Beşiktaş'ta Bülent Yıldırım öfkesi!

Beşiktaş'ta Bülent Yıldırım öfkesi!
Beşiktaş'ta Bülent Yıldırım öfkesi!
İlker Meral'e Gökhan Töre'yi haksız yere attığı için kızan yöneticiler, Fenerbahçe derbisine atanan Bülent Yıldırım'dan da rahatsız. Siyah-beyazlılar, artık susmama kararı aldı.

Beşiktaş 'ta Kayseri'de yaşanan olaylar yönetimi çileden çıkardı. Siyah-beyazlılarda hakem hataları kadar Fenerbahçe derbisine Bülent Yıldırım'ın atanması sert tepkiye yol açtı. Kartal'da İlker Meral'in Erciyes maçında triosu ile birlikte Gökhan Töre'yi atması, rakibin lehine daha çok avantaj düdükleri çalması tepkilere yol açtı. Töre'nin kırmızı kartını haksız ve çok gereksiz bulan yönetim, kendi oyuncusunu eleştiriyor ancak Meral'i de bu konuda suçluyor.

Beşiktaş'a Martin Linnes'ten kötü haber


FENERBAHÇE'NİN KADROLU HAKEMİ

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; Olimpiyat Stadı'nda Pazar günü oynanacak Beşiktaş-Fenerbahçe derbisinde MHK'nin Bülent Yıldırım'ı ataması bardağı taşırdı. MHK Başkanı Zekeriya Alp'e gönül koyan ama asıl suçlunun atama komitesinde olduğunu düşünen Beşiktaş yönetimi artık susmayacak. Çaykur Rizespor maçında 3 tane pozisyonda penaltı bekleyen ama ağzını bıçak açmayan yönetim, o gün futbol takımının kötü oynadığı gerekçesiyle bir duruş sergilemişti. Ancak sonraki haftalarda gelişen olaylar sabırları taşırdı. Camianın önde gelenleri Yıldırım için "Fenerbahçe'nin kadrolu hakemi" eleştirisinde bulunuyor.

ORMAN NELER SÖYLER?

Derbi öncesinde ise Başkan Fikret Orman bugün bir basın toplantısı yapacak. Orman, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde saat 14.00'te gündeme ilişkin konuşmalar yapmak üzere basına davet gönderdi. İçerik belirtilmezken Orman'ın, Gökhan Töre olayı ve Bülent Yıldırım'ın atanması başta olmak üzere tüm konular üzerinde açıklama yapması bekleniyor.

İyi ki Süleyman Seba görmedi!