Beşiktaş'ta çılgın hasılat

Beşiktaş'ta çılgın hasılat
Beşiktaş'ta çılgın hasılat
Siyah, gri, çubuklu ve İnönü Stadı formaları Kartal'ın kasasını doldurdu. İki ayda yaklaşık 136 bin forma satıldı.

Geçtiğimiz sezon kırmızı formaları piyasaya sürerek FEDA yılında büyük sükse yapan Beşiktaş Yönetimi, bu yıl ise forma satışında adeta patlama yaşadı.

G.Saray ve Beşiktaş'ı kızdıracak açıklama


AMK Gazetesi'nden Ersoy Özdem'in haberine göre; Ağustos ayının ortasında bu yana piyasada olan 4 ana forma siyah-beyazlı yönetimin yüzünü güldürdü. 110 TL’den satılan siyah, gri, çubuklu ve İnönü formaları toplamda 136 bin rakamını geride bıraktı.

Beşiktaşlılar’ın özellikle siyah formaya gösterdiği büyük ilgi rakamlara da yansıdı. Yapımında siyah-beyazlı taraftarların da görüşleri dikkate alınan forma iki aylık sürede 56 bin rakamını geride bıraktı. Siyah rengin kadınlar için piyasaya sürülen versiyonu da büyük ilgi görüyor. Çubuklu 35 bin, gri forma ise 33 bin 500 satış barajını aştı. İnönü Stadı’nın anısına piyasaya sürülen, bir tarafında efsane çubuklu diğer yüzünde ise zafer anlarının yer aldığı çift taraflı forma da 11 bin 500 seviyesine ulaştı.

GEÇEN SEZON 110 BİNDİ

Beşiktaş Yönetimi’nin Kartal Yuvaları’ndan sorumlu heyeti sene sonuna kadar 160 bin forma satmayı hedefliyor. Şu anda yaklaşık 15 milyon TL hasılat elde eden kulüp sezon sonuna kadar bu rakamın katlamayı planlıyor. Siyah-beyazlı kulüp geçtiğimiz sezonun tamamında 110 bin forma satmıştı.

Fikret Orman'dan şampiyonluk sözü